Šaligatvių saugumu nesirūpins?

 Šaligatvių saugumu nesirūpins?

Praėjusią savaitę Kauno gatvėje nuo šalia šaligatvio esančio Nevėžio šlaito vėl nusirito žmogus. Tai jau antras per pastaruosius mėnesius šioje vietoje nukentėjęs kraštietis. Prieš tai čia nuslydo ir vos į upę neįkrito senolis.

Dabar šlaitas pragaištingu tapo miesto dviratininkui, kuris nesuvaldęs dviratės transporto priemonės nudardėjo šlaitu žemyn. Šis iš įvykio vietos su „greitąja“ buvo išvežtas į miesto ligoninę, o vėliau perduotas Kauno klinikų medikų globon.

Ar savivaldybė neplanuoja pasirūpinti Kauno gatvės saugumu? Juolab kad šiuo taku, ties kurio riba šlaitas stačiai šauna žemyn, dviračiais ar kitomis transporto priemonėmis važinėjasi ir vaikai, taip pat šiuo taku einantys tėvai su mažais vaikais privalo akylai saugoti savo atžalas, kad šie nulėkę nuo tako nenugarmėtų žemyn. Kodėl šis pėsčiųjų takas neturi atitvarų? Ar Kėdainių rajono saugaus eismo komisija apie tai žino ir ar ėmėsi kokių veiksmų?

Į šiuos klausimus iš savivaldybės gavome labai lakonišką ir gana nekonkretų atsakymą.

„Saugaus eismo komisijoje šis klausimas nebuvo svarstomas. 2017–2019 m. Strateginiame veiklos plane yra numatyti Kauno g. šaligatvių rekonstravimo darbai“, – rašoma mero pavaduotojos Aušros Malinauskienės atsakyme.

Tikėkimės, kad konkrečiau į klausimus atsakyti nesiteikiantys savivaldybės klerkai suskubs minėtoje gatvėje pasirūpinti praeivių saugumu.

Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad dviratininkas jokių rimtų traumų nepatyrė. Į Kauną jis buvo nukreiptas dėl įtariamos galvos traumos, kurios diagnozė nepasitvirtino. Atlikus nukentėjusiojo kraujo tyrimus paaiškėjo, kad pilietis buvo gerokai padauginęs velnio lašų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video