Akademijos gimnazijoje surengė respublikinį rašinio konkursą „Laiškas mamai“

 Akademijos gimnazijoje surengė respublikinį rašinio konkursą „Laiškas mamai“

Organizatorių nuotr.

Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei – MAMOS DIENAI – Akademijos gimnazijoje vyko respublikinis rašinio konkursas „Laiškas mamai“, kurį organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė S. Poškevičienė ir specialioji pedagogė-logopedė metodininkė J. Krasauskienė. Konkurse dalyvavo 3–4 klasių mokiniai. Sulaukėme 48 laiškų iš Biržų, Anykščių, Šiaulių, Ukmergės, Kėdainių, Klaipėdos, Vilniaus,  Radviliškio,  Šilalės, Kauno miestų ir rajonų mokyklų. Rašiniuose vaikai išsakė gražiausius žodžius, sveikinimus, linkėjimus pačiam brangiausiam žmogui – Mamai.  

„Brangi mamyte! Šis mano laiškas yra padėka. Padėka Tau už tai, kad išvydau šį nuostabų pasaulį. Ačiū Tau, mama, kad galiu džiaugtis pavasario saule, bėgioti po žalią vasaros pievą, atsivėsinti rudens lietumi bei šėlti žiemos snaigių sūkuryje“, –  dėkoja mamai Ugnė iš Šiaulių.

„Mamyte, tavo akys kaip dvi didelės „o“ raidelės. Tavo linguojančios blakstienos kaip plaukiantys debesys. Lūpos kaip jūros bangelės. Tavo šviesus veidas kaip skaisti saulelė. Kai susitiksime, padovanosiu tau piešinį. Jame būsi tu – mano saulė, debesys, bangelės ir „o“ raidelės!“ – iš mažos širdelės sklinda Vyčio iš Šiaulių žodžiai.

„Mamyte! Kiek daug meilės telpa šiame žodyje! Gražesnio ir nerasi. Mamyte! Kartoju kartoju kasdien ir taip šilta tampa širdyje. Juk tu esi mano Saulė, kuri sušildo, paguodžia ir nuramina. Tik tu viena taip moki priglausti, apkabinti ir pakuždėti į ausį, kad mane labai myli. Ir dar tu moki šypsotis. Taip šiltai, atvirai, plačiai. Tokios šypsenos niekas neturi. Man taip gera, kai matau tave besišypsančią!“

Karina, 3 klasės mokinė

„Tu esi man geriausia mama pasaulyje. Ačiū tau už begalinę meilę, pagalbą. Man su tavimi gera ir    saugu. Tu esi mano gerasis angelėlis, padedi pažinti šį didelį pasaulį. Kai aš suklystu, padedi man suprasti klaidas ir pasitaisyti. Man su tavimi labai smagu. Kartais tu man atrodai kaip fėja, skraidanti debesyse .O  kartais kasdieniška skubanti į darbelį, vežanti mane į mokyklą“, – savo mintis apie mamą laiške dėsto Upė iš Vilniaus.

„Tavo gražus veidas kaip spindinti saulė, žalios akys kaip žydinti pieva, o šviesūs garbanoti plaukai man primena pavasarinius medžių žiedus. Kiekvieną dieną Tu linksma kaip čiulbantis paukštelis. Visuomet rūpiniesi manimi nepailsdama, slaugai mane kai sergu, apkabini, kai aš liūdžiu dėl mažos nesėkmės. Tavo šypsena mane visą laiką pralinksmina“, – rašo Meda iš Kauno.

„Brangioji Mamyte! Visada susimąstau, koks esu laimingas, kad turiu Tave, Mama. Tavo žvilgsnis ir balsas nuramina, sušildo, paguodžia. Dažniau apkabink mane, Mama! Ir kalbėk, kalbėk, nesustok! Apie viską…. Mokyk mane ir toliau pažinti tiesą, atskirti gėrį nuo blogio, mylėti pasaulį. Skaitysim toliau kartu knygeles, dainuokim, keliaukim prie jūros pasiklausyti bangų kalbos“, – džiaugiasi ir prašo Armandas iš Kėdainių rajono.

Tai tik dalis gražių padėkos žodžių, sklindančių iš mažų širdelių, artimam, mylimam, nepakartojam žmogui – Mamai. Mama – tai vienas pačių brangiausių žodžių, kuriame jaučiame tiek daug meilės, artumo, žavesio ir šventumo.

Sveikiname nugalėtojus. Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse. 

Konkurso organizatorės pradinių klasių mokytoja  Sigita Poškevičienė,  spec. pedagogė-logopedė Jolanta Krasauskienė

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video