Akademijoje – spąstai vairuotojams

 Akademijoje – spąstai vairuotojams

Šioje vietoje ne vienas ir ne du miestelio svečiai yra pramušę automobilių ratus ar kitaip apgadinę savo transporto priemones. Pasak miestelio gyventojų – bėda jau įsisenėjusi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Akademijos miestelio žmonės puikiai žino Jaunimo gatvėje esančią bėdą – šaligatvio bortus, į kuriuos nuolat atsitrenkia jų nepastebėję vairuotojai. Žmonės atviri – bėda didelė, o ją išspręstų paprastas kelio ženklas, mat tada bortai būtų matomi. Ar ši bėda bus sprendžiama – sužinosime jau greitai.

Įrengė taką

Kėdainių rajono savivaldybei skyrus lėšų prieš keletą metų Jaunimo gatvėje buvo įrengtas pėsčiųjų takas, padaryti gatvės bortai.

Tačiau tako pradžioje, prie takelio į Akademijos gimnaziją, vairuotojams įrengti tikri spąstai.

„Iš pradžių ir mes esame papuolę, yra ne tik padangos pramuštos, bet ir karteriai.

Dabar vietiniai žino tą bėdą, tad važiuoja atsargiai, o miestelio svečiai tikrai dažnai čia papuola ir pramuša ratą. Tikras galvos skausmas čia visiems. Spąstai vairuotojams, ne kitaip“, – kalbėjo vietiniai.

Automobilių remonto cecho darbuotojai sakė, kad šis kėdainietis nei pirmas, nei paskutinis, kuris čia „papuola“.

Aut. past.

Tenka padėti

Į „Rinkos aikštę“ kreipėsi kėdainietis vairuotojas, kuris ankstų penktadienio rytą čia pramušė automobilio padangą. Laimei, jam padėjo čia pat esančio automobilių remonto cecho vyrai.

„Tiesiog važiavau tiesiai gatve. Ir pajutau didžiulį smūgį. Išlipęs pamačiau, kad atsitrenkiau į bordiūrą, pramušiau ratą.

Kelio borto visiškai nesimatė, jis buvo apsnigtas, lygus su keliu, be to, labai klastingai pastatytas tas bortas, labai stačiu kampu, jo tikrai nesimato nei tamsoje, nei labiau pasnigus“, – pasakojo kraštietis.

Tikra bėda

Automobilių remonto cecho darbuotojai sakė, kad šis kėdainietis nei pirmas, nei paskutinis, kuris čia „papuola“. Esą jiems jau yra tekę tvarkyti ne vieną čia apgadintą automobilį.

„Sunku pasakyti, ar statybininkų brokas, gal kažkaip kitaip reikėjo daryti. Bet yra kaip yra, dabar juk negriausi. Viską paprasčiausiai išspręstų pastatytas kelio ženklas, jį vairuotojai matytų ir neužšoktų ant šaligatvio.

Mes prašėme jau prieš metus ir daugiau, kreipėmės visur, bet niekas nieko… Tai ir stebime vargšus nelaimėlius, ir padedame jiems bėdoje“, – kalbėjo auksarankiai vyrai.

Ar išspręs?

Ar ši bėda bus sprendžiama – sužinosime jau greitai. „Rinkos aikštė“ kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybės administraciją, perdavė gyventojų nusiskundimus.

Vietos seniūnija turėtų kreiptis dėl kelio ženklo įrengimo į savivaldybės Saugaus eismo komisiją. Valdininkų požiūrį į šią bėdą ir galimus sprendimo būdus sužinosime jau netrukus. Apie tai skaitytojai bus informuoti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video