AB „Lifosa“ generaliniam direktoriui – aukštas įvertinimas

 AB „Lifosa“ generaliniam direktoriui – aukštas įvertinimas

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainiuose veikiančios įmonės „Lifosa“ generaliniam direktoriui Jonui Dastikui vakar vakare buvo nuspręsta skirti sidabro „Darbo žvaigždę“. Tą „Rinkos aikštei“ patvirtino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) atstovė Audronė Jankuvienė.

Įteiks Vyriausybėje

„Darbo žvaigždė“ yra aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šis ženklas įsteigtas 1938 m. gruodžio mėnesį, pirmą kartą įteiktas 1939 m. pradžioje.       

„Vakar Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos sprendimu Jonui Dastikui yra skiriamas Sidabro „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas.

Šie apdovanojimai nėra neseniai sukurti – tai yra dar prieškario laikų apdovanojimas, kuris buvo atkurtas 2005 metais.

Apdovanojimai bus įteiktas kovo 2 dieną Vyriausybėje. Viliamasi, kad apdovanojimus įteiks ministras pirmininkas Saulius Skvernelis“, – kalbėjo Viešųjų ryšių vadovė A. Jankuvienė.

Sveikino Rūmų prezidentas

Kauno PPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis negailėjo pagyrų įmonei ir jos vadovui.

„Sveikinu gerbiamą Joną Dastiką pelnius sidabro „Darbo žvaigždės“ apdovanojimą. Ji skiriama regiono iškilių įmonių iškiliems verslininkams ir verslo vadovams. „Lifosa“ mūsų regione yra itin gerai žinoma įmonė, kurioje yra maža darbuotojų kaita, darbuotojų daug, įmonė turi didelį eksportą. Tai – pažangiai mąstanti įmonė, labai daug investuojanti į gamtos apsaugą, darbų saugą, darbuotojus, darbuotojų atlyginimus. Atlyginimų vidurkis ten viršija Lietuvos vidutinį užmokestį du kartus.

Įmonė taip pat skiria daug dėmesio socialinei aplinkai, remia Kėdainių projektus, kultūrinius objektus. Tai tokia įmone, kuria tikrai galima pasidžiaugti“, – kalbėjo B. Žemaitis.

J. Dastikas 2006 metais taip pat yra pelnęs „Lietuvos eksporto prizą“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video