Atradimas, kuris palengvins jūsų kasdienybę ir leis sutaupyti – „EKONOMIS verdančios granulės“

 Atradimas, kuris palengvins jūsų kasdienybę ir leis sutaupyti – „EKONOMIS verdančios granulės“

Sausio 1-osios išvakarėse galvodami apie Naujųjų metų tikslus bei keičiamus įpročius, nepamirškite pakeisti ir savo namų buityje taikomos žalingos praktikos. Ar žinojote, kad vienas didžiausių iššūkių namų buityje yra užsikimšę kanalizacijos vamzdžiai ir prasčiau nutekantis vanduo? To išvengti galima labai paprastai bei efektyviai naudojant tam tinkamas ir praktikoje išbandytas priemones. Naujuosius metus kviečiame sutikti atsakingiau, kuriant naujus įpročius, kurie palengvins Jūsų kasdienybę.

Lietuvoje įsikūrusi įmonė „Biochemlit“ siūlo puikų sprendimą – išbandyti jų gaminamas „verdančias granules“, kurios akimirksniu išvalo net labiausiai užsikimšusius kanalizacijos vamzdžius. Šios granulės ištirpdo kanalizacijos angose susikaupusius riebalus, plaukus, organikos likučius ir, svarbiausia, saugo bei negadina pačių vamzdžių ir sifonų.

Produkto naudojimas yra be galo paprastas ir primityvus (instrukcija detaliai aprašyta ant produkto pakuotės), tačiau veiksmingumas yra pastebimas tą pačią akimirką. Į užsikimšusią angą reikia įpilti 0,5–1 litro verdančio vandens, tada įberti 2 dangtelius „verdančių granulių“, granulių likučius nuo nutekamosios angos grotelių nuplauti nedideliu kiekiu verdančio vandens ir, palaukus keletą minučių, nuplauti po tekančiu vandeniu iš čiaupo.

Jei reikia, procedūrą galima pakartoti. Procesas yra itin efektyvus, nes verdantis vanduo suaktyvina granules, jos pradeda veikti – tirpinti plaukus, riebalus ir kitus teršalus, burbuliuoti – taip išjudindamos ir išstumdamos susidariusius kamščius.

Produkciją išbandę kėdainiečiai patikina, kad nuo šiol prekybos centruose renkasi tik šias „verdančias granules“, nes jų rezultatas ne tik džiugina, bet ir leidžia sutaupyti:

,,EKONOMIS verdančios granulės“ yra puikus atradimas, kuris ne tik palengvino buities darbus, bet ir leido sutaupyti pinigų, samdantis santechniko paslaugas. Šių granulių kaina yra labai draugiška piniginei, vienos pakuotės t.y. 250 g produkto užtenka net 8 kartams (16 kamštelių), o tai reiškia, jog kanalizacijos vamzdžius valant reguliariai kiekvieną mėnesį kelių eurų investicijos užteks beveik trims sezonams”.

UAB Biochemlit vadovas Haroldo Bartnikas taip pat turi puikių įžvalgų:

,,Kaip pataria santechnikai, profilaktiškai išvalyti kriauklių, dušo kabinų ar vonių nute-

kamąsias kanalizacijos angas reikia bent kartą per mėnesį, taip reikėtų ir daryti, o jeigu jau pradėjo lėčiau nutekėti vanduo, tai patariu nelaukti, kol visai užsikimš, bet iškart naudoti EKONOMIS „verdančias granules“, nes jos suveikia greitai bei ypač efektyviai. Nereikės kviesti santechnikų. Beje, apie santechnikus. Iš klientų ne kartą teko girdėti atsiliepimų, kad jų iškviestas santechnikas valė užsikimšusius vamzdžius būtent mūsų priemone ir jokių kitų instrumentų nenaudojo“.

Kviečiame naujuosius metus pradėti su naujais atradimais, kurie palengvins jūsų kasdienybę ir dar leis sutaupyti.

Užs. Nr. 206

2 Komentarai

  • Tuo pačiu verdančiu vandeniu užpilame KURMĮ.Efektas toks pat.Bėda,kad negalime palygint reklaminio produkto kainos su nemažiau efektyviu seniai naudojamu produktu.

  • Tai gal galima sužinoti kainą?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Skip to content