2022-ųjų ruduo. Kokie drabužiai privalo būti Jūsų spintoje?

 2022-ųjų ruduo. Kokie drabužiai privalo būti Jūsų spintoje?

Ruduo skatina plačiau peržiūrėti drabužius, kurie yra Jūsų spintoje. Dažniausiai rūbų daugiau nei reikia, juolab, reikia atsirūšiuoti sezoninius, kurie turėtų saugiai laukti kitos vasaros.

Kiekvienais metais stilistai pateikia labai daug patarimų, įdėjų, kurių siūlome laikytis. Iš nurodytų drabužių yra paprasta ir patogu kurti stiliaus derinius.

Žemiau pateiksime sąrašą drabužių, kurie 2022-ųjų rudenį leis Jums kasdien atrodyti stilingai.

Tunikos.

Tunikos yra universalus drabužis, kuris tinka bet kokios figūros moterims. Nors dažniausiai siejamos su patogumu, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad jos padeda moteriai atrodyti stilingai.

Tunikos yra ne tik labai patogus, tačiau taip pat ir gražus drabužis. Šį rudenį dažniausiai siūloma daugiau dėmesio skirti ryškioms, tunikoms, tokioms, kurios yra su raštai, gėlėtos. Nors dažniausiai tokie modeliai laikomi vasariškai, tačiau stilistai siūlo juos rinktis ir rudenį, kai oras prastas, o spalvų taip norisi.

Džinsai.

Taip, džinsai yra klasika, kuri madinga visus metus. Tačiau šį rudenį siūloma rinktis platėjančius džinsus, kurių akcentas yra spalvotos tekstilės intarpai į plyšimus. Tiek ant kelių, tiek ant užpakaliuko. Galima drąsiai sakyti, kad grįžtame iki 2000 metus. Tačiau juk mados sukasi ratu, taip?

Oversize megztiniai.

Nors megztiniai, kurie yra apkritę – geras pasirinkimas visus metus, tačiau rudenį dažniausiai juos siūloma rinktis dėl kuriamo romantiško stiliaus. Rinkitės rudų spalvų, kurie yra su lapų dekoracijomis, kitais akcentas. Esame tikri, kad derinys bus puikus. Ypač – komponuojant su džinsais bei aulinukais.

Džemperiai.

Džemperiai yra dar viena klasika, kuri tinka ir gali būti derinama prie labai įvairių drabužių. Šį rudenį siūloma rinktis ne tik oversize tipo arba labai trumpus, tačiau ir ryškius, galbūt net kiek dramatiškus, neoninius. Būsite tikra gatvės pažiba.

Svarbiausia, kad džemperiai moterims toli gražu ne tik sporto drabužis, toks, kuris yra skirtas laisvalaikiui. Jie puikiai dera ir prie klasikinių kelnių, sijonų. Tik reikia derinti spalvas, žinoma, audinių tekstūras. Esame tikri, kad tuomet rezultatas bus skoningas.

Kardiganai.

Šį rudenį taip pat moterims labai siūloma pirkti kardiganus. Ne tik dėl patogumo, tačiau ir stiliaus. Labiau akcentuojami netradiciniai, kurie yra puošti gipiūru, akcentais, net kaspinėliais. Jie tinka ir toms moterims, kurios mėgsta klasiką arba eleganciją. Svarbiausia – mokėti tinkamai priderinti kitus drabužius ir rezultatas tikrai bus puikus.

Sijonai.

Sijonai turėtų būti dėvimi visus metus, kadangi jie pabrėžia moters kūno linkius, atrodo puikiai. Šį rudenį siūloma rinktis tokius, kurie yra pūsti, puošti akcentais, ryškūs ir net drąsūs. Svarbiausia, kad tokie modeliai tinka ne tik jaunoms merginoms, tačiau ir solidžiai atrodyti norinčioms moterims.

Suknelės.

Galiausiai, ir suknelės visada yra geras pasirinkimas. Greta pūstų, puošnių taip pat siūloma rinktis trumpas, kurios leis Jums atrodyti įspūdingai kasdien, net ir kai dienos labai niūrios.

Svarbiausia, žinoma, yra rinktis tokius drabužius, kurie patinka Jums. Kad ir kokie būtų stilistų patarimai – pirmiausia derinys turi teikti Jums pasitikėjimą savimi. Tuomet kur kas geriau jausitės, juolab, per drabužius galėsite kurti savo asmenybę.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video