Žvejui paspirtuką nušvilpė iš panosės

 Žvejui paspirtuką nušvilpė iš panosės

G. Bilkevičius kreipėsi pagalbos ir į visuomenę: žvejojant ilgapirščiai pavogė jo transporto priemonę – elektrinį paspirtuką./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Neapdairumas gali brangiai kainuoti. Tuo įsitikino kraštietis Gediminas Bilkevičius, kuriam žvejojant ilgapirščiai pavogė jo transporto priemonę – elektrinį paspirtuką. Policijos pareigūnai ieško vagies, tačiau kartu ir perspėja, kad paspirtukų savininkai turėtų būti budresni ir apdairesni.

Dingo vakare

G. Bilkevičius kreipėsi į policiją ir paaiškino, kad gegužės 15 dieną, apie 18 val., Kėdainiuose, Kęstučio gatvėje, buvo pavogtas juodos spalvos elektrinis paspirtukas „Mi Electric Scooter Essen“.

Vyriškis teigė patyręs turtinę žalą, kuri siekia apie 200 eurų. Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos pareigūnai ieško vagies ir kartu perspėja, kad paspirtukų savininkai turėtų būti budresni ir apdairesni.

Aut. past.

Tiesiog žvejojo

G. Bilkevičius kreipėsi pagalbos ir į visuomenę. Žiniasklaidai jis paaiškino, kad tądien sumanė pažvejoti.

„Palikau paspirtuką prie krūmų ir nuėjau netoliese žvejoti. Po kiek laiko pradėjo lyti ir nusprendžiau važiuoti namo, tačiau atėjęs paspirtuko neberadau.

Prašau visų padėti man surasti paspirtuką“, – pagalbos prašė paspirtukininkas ir žvejys G. Bilkevičius.

Pataria saugoti           

Atėjus pavasariui pareigūnai ragina gyventojus imtis visų įmanomų priemonių paspirtukams apsaugoti.

Anot policijos, gyventojai turėtų atminti, kad norint išvengti vagystės, nederėtų net trumpam laikui palikti paspirtukų prie parduotuvių, įstaigų ar kitose viešosiose vietose neprirakintų.

Pareigūnai praneša, kad dviračius ar paspirtukus vagia ne tik priklausomi ar asocialūs asmenys.

Ne kartą pastebėti vagišiai, vogtus dviračius besikraunantys ir į prabangius automobilius, tad gyventojai raginami, prieš įsigyjant naudotą transporto priemonę, reikalauti jų dokumentų ar patikrinti ar jis nėra įtrauktas į pavogtųjų sąrašą.

1 Komentaras

  • gal pamiršo kur paliko?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video