Žolėje rado sukniubusį benamį

 Žolėje rado sukniubusį benamį

Milžino pravarde prisistatęs pilietis nepasakė nei savo vardo, nei pavardės, atsisakė bet kokios pagalbos, numojo ranka ir nuėjo Nevėžio link laimės ieškoti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai skubėjo į Josvainių gatvę, mat gautas vietos gyventojų pranešimas apie rastą žolėje sukniubusį pusamžį vyrą. Tačiau vyras medikų pagalbos atsisakė, numojo ranka ir nupėdino savais keliais.

Apie nelaimėlį pranešė praeivis

Trečiadienio popietę, apie 13 val. 30 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių gatvėje, tarp „Panevėžio energijai“ bei darželiui priklausančių pastatų žolėje guli sukniubęs vyras. Apie pastebėtą nelaimėlį pranešė pro šią vietą ėjęs neabejingas pilietis, kuris sunerimo dėl žmogaus sveikatos.

Į įvykio vietą su garso ir šviesos signalais išskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai.

Neabejingas žmogus ne tik iškvietė pagalbos tarnybas, bet ir vadovaudamasis dispečerio nurodymais apžiūrėjo, kalbino žmogų. Paaiškėjo, kad sąmonės šis nebuvo praradęs, tiesiog gulėjo žolėje susmukęs, galimai buvo neblaivus.

Prisistatė „milžinu“ ir nuėjo savais keliais

Atvykę greitosios pagalbos medikai vyrą apžiūrėjo. Šis neatrodė negaluojantis.

Atsistojęs nedidelio ūgio žmogus prisistatė esąs „milžinas“, nurodė, jog gyvena apleistame statinyje šalia darželio, ten turi įsirengęs guolį.

Pilietis nepasakė nei savo vardo, nei pavardės, atsisakė bet kokios pagalbos, numojo ranka ir nuėjo Nevėžio link laimės ieškoti.

4 Komentarai

 • Siuntinėja greitasias tik ne ten kur tikrai reikia.

 • Tai reikėjo ten ir palikt, gal ten vietinis žolės benamis. Žmonės jau ir taip ekosistemos netausoja.

 • Ateinu į Lidl’ą,o ten prie durų suaugęs vyras klūpo ištiestuose delnuose laikydamas centus.Ir gaila jo ,tokio nusižeminusio,ir kokią tai nenusakomą kaltę pajutau,kad štai aš,pensininkas,kažkaip tai verčiuosi su savo užtarnauta pensija,o jis išgert už ką neturi.Nuėjau į mašiną smulkių,bet tas,žiūriu,jau nueina.Gal susirinko alui,gal apsauginiai pavarė šalin ,kad nebežemintų žmogaus vardo…

  • Šitai būtybei reikia pagalbos.Pradžioje psichologinės. O paskui sveikata, higiena ir dirbti eiti.
   Čia yra parodoma mums visiems, kas ir kur?
   Tokiame pasaulyje jau gyvename… ne vieneri metai.
   Rinkos aikštės redakcija neturi, ką rašyti. Jei neturite ko veikti pagelbėkite žmoniems ir likti jais tais žmonėmis. Geriau parašykite kaip turėtume elgtis ir gyventi taip, kad būtume vieni kitiems neabejingi (Valdžios sistemoje netvarka). Kampus reikia gramdyti, o po to jau tai kas čia kur miega ir klūpi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video