Žinomos mokytojos karjeroje – naujas posūkis

 Žinomos mokytojos karjeroje – naujas posūkis

Ingrida Neliupšienė, ilgus metus dirbusi LSU „Aušros“ progimnazijoje, nuo birželio 14-osios pradėjo eiti Švietimo pagalbos tarnybos vadovės pareigas./Asmeninio archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba, kuri kone pusę metų dirbo be direktoriaus, pagaliau turi naują vadovę. Pirmadienį, birželio 14-ąją, šias pareigas pradėjo eiti kraštiečiams puikiai žinoma mokytoja metodininkė Ingrida Neliupšienė.

Trys kandidatai

Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyrius informuoja, kad konkursas eiti šios įstaigos vadovo pareigoms vyko dar gegužės 6 dieną.

Konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau būtent I. Neliupšienės patirtis, kvalifikacijos ir ateities planai, komisijos manymu, buvo geriausi Švietimo pagalbos tarnybos vadovo pareigoms.

Liūdna dėl vaikų

Ilgus metus su vaikais LSU „Aušros“ progimnazijoje dirbusi pedagogė atvira – apsispręsti išeiti iš mokyklos ir išbandyti save kiek kitokiame amplua būtų buvę gerokai lengviau, jei ne vaikai ir darbas su jais.

„Mėgstu iššūkius ir naujoves. Draugai, kolegos ir namiškiai visada kartodavo man, kad savo idėjas turiu išnešti už mokyklos ribų. Todėl kai buvo paskelbtas konkursas Kėdainių ŠPT direktoriaus pareigoms užimti, nusprendžiau išmėginti savo jėgas.

Daugiausia svarstymų kilo būtent dėl mokinių, dėl to, kad teks juos palikti. Be galo myliu savo darbą, iššūkius, buvimą tarp vaikų.

Bet apsvarsčiusi visus pliusus ir minusus nusprendžiau bandyti, nes nuo švietimo niekur nesitrauksiu, priešingai, galėsiu dar giliau panerti į tuos vandenis“, – sako naujoji įstaigos vadovė.

Lūkesčiai ir baimės

I. Neliupšienė sako, kad ir planų, ir nerimo pradedant naują darbą yra. Tiesa, baimės tikriausiai visai ne tokios, kokias dauguma galėtų įsivaizduoti.

„Baimė kol kas tik viena, kad su savo energija neišgąsdinčiau savo naujojo kolektyvo, – juokiasi pašnekovė. – Bet pradžioje prilaikysiu save ir, manau, kartu įsivažiuosime. Atėjau tikrai į stiprų ir kompetentingą kolektyvą.

Planų turiu daug ir gražių, bet apie juos papasakosiu vėliau, o gal ir patys pamatysite rezultatus“, – sako I. Neliupšienė.

Ji priduria, kad pirmiausia skirs sočiai laiko susipažinti su kolektyvu, jo lūkesčiais, išsakys savo mintis, idėjas, planus.

„Kadangi dirbsiu be atostogų, tai per vasarą susipažinsiu su visais dokumentais ir pradėsiu vykdyti užsibrėžtus tikslus“, – priduria ji.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video