Vyriška kosmetika – veiksminga, universali ir patikima

 Vyriška kosmetika – veiksminga, universali ir patikima

Plaukų priežiūros priemonės skirstomos į vyriškas ir moteriškas tikrai ne dėl to, kad skiriasi vyrų ir moterų odos pH arba plaukų struktūra. Vyrams ir moterims skirtinga kosmetika kuriama visų pirma atsižvelgiant į nevienodus jų poreikius bei įpročius. Paprastai vyrai nemėgsta eksperimentuoti ir pirmenybę teikia keletui svarbiausių priemonių, kurios niekada nenuvilia. ATWINS plaukų priežiūros profesionalų komanda atkreipia dėmesį, kokios plaukų priežiūros priemonės vertos vyrų dėmesio.

Vyriška kosmetinė išties neturi būti didelė ar perkrauta įvairiais produktais – visiškai pakaks švelnaus šampūno ir kondicionieriaus dueto bei niekada nepavedančios plaukų formavimo priemonės. Žinoma, auginantiems barzdą dar reiks išsirinkti mėgstamo aromato barzdos balzamą arba aliejų.

Švelnus, tačiau veiksmingas šampūnas

Puikiai atrodančių plaukų priežiūra prasideda nuo dėmesingos kasdienės priežiūros. Vyrai paprastai mielai prisiriša prie pakankamai gero šampūno ir net nebando ieškoti geresnių alternatyvų. Būtent todėl pasiryžus pokyčiams verta rinktis aukštos kokybės šampūną, kuris tausotų plaukus.

Svarbu, kad dažnai naudojamas vyriškas šampūnas neturėtų agresyvių veikliųjų medžiagų ir plautų švelniai. Idealu, jei toks šampūnas turės ir raminantį poveikį, galvos oda neišsausėtų ir neelergizuotų net kai galva plaunama dažnai. Itin švelniai, tačiau efektyviai valo Nook Multi Active šampūnas.

Beje, patinkantis kvapas – taip pat labai svarbi vyriško šampūno „veiklioji medžiaga“, nes jis leidžia pradėti dieną su gera nuotaika. Universalumą vertinantiems vyrams verta išbandyti Nook Man‘s Ritual plaukų ir kūno prausiklį, kuris švelniai valo bei pasižymi įsimintinu vyrišku aromatu.

Svarbu nepamiršti plaukų kondicionieriaus

Kaip jau minėta, vyrų plaukų struktūra nėra išskirtinė, todėl kondicionieriaus naudojimas yra toks pat svarbus kasdienės plaukų priežiūros etapas kaip ir moterims. Net ir švelnus šampūnas sausina plaukus ir galvos odą. Ypač gerai tai pajaučia aktyviai sportuojantys vyrai, kurie galvą plauna keletą kartų per dieną.

Savo ruožtu „vyriško“ kondicionieriaus funkcija yra atkurti drėgmės balansą ir užkirsti kelią tiek odos, tiek plaukų išsausėjimui. Lengvo drėkinančio ar odą raminačio kondicionieriaus panaudojimas užtruks vos keletą papildomų minučių, tačiau rezultatai bus akivaizdūs iš karto. Pastebėjus akivaizdų skirtumą, bus nesunku įgyti įprotį naudoti kondicionierių naudoti kiekvieną kartą plaunant galvą.

Patikimos vyrų plaukų formavimo priemonės

Formuojant plaukus, paprastai, vyrų nelabai domina naujovės ir įvairūs produktai. Jiems visiškai pakanka vienos ar keleto lengvai naudojamų priemonių, kurios niekada nenuvilia. Bene populiariausias lietuvių vyrų pasirinkimas – matinės pastos, suteikiančios pilkšvumo.

Šie produktai leidžia suformuoti tvarkingai atrodančią šukuoseną per ilgai neužtrunkant prie veidrodžio. Vyrams, nesureikšminantiems savo įvaizdžio, tačiau nenumojantiems ranka į savo išvaizdą, verta išbandyti trumpiems plaukas puikiai tinkančią Nook Man‘s Glory Texture Clay matinę pastą.

Barzdočiams būtina turėti mėgstamą barzdoms skirtą aliejų ar balzamą, kuris ne tik minkština plaukus, bet ir suteikia patrauklų kvapą. Verta prisiminti, kad tokia priemonė naudinga ne tik barzdai, bet ir veido odai. Kuo ilgesnė barzda, tuo labiau sausėja veido oda, mat plaukai perima iš jos drėgmę.

Verčiau nelaukti, kol atsiras tempimo pojūtis ar pasirodys pleiskanos ir bandyti tausoti veido odą bei suminkštinti barzdą patinkančio aromato balzamu ar specialiu aliejumi. NOOK Man‘s Ritual serijos balzamai barzdai yra net trijų aromatų, todėl bus paprasta išsirinkti pagal savo pomėgius.

1 Komentaras

  • vyrams taip pat kaip ir moterims reikia rūpintis savo veido oda. juk ta pati oda.. jau saviškį pripratinau prie veido prausimo ir drėkinimo. internetu net kosmetinę atskirą nupirkau, kad susidėtų kas jo, kai keliaujam..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video