Vykdomas kelio Šlapaberžė–Berželė kapitalinis remontas

 Vykdomas kelio Šlapaberžė–Berželė kapitalinis remontas

Nors lauke jau kalendorinė žiema, tačiau kelininkams toks šaltis nė motais. Vėlyvą rudenį Kėdainių rajone pradėti rajoninio kelio Šlapaberžė–Berželė kapitalinio remonto darbai vykdomi ir žiemą. Jau kitais metais žvyrkelis virs rekonstruotu, asfaltuotu keliu. Kelių direkcija aiškina, kad darbai vykdomi sklandžiai, pagal numatytą grafiką. 

Pradėjo rudenį  

Šių metų rudenį pradėtus rajoninio kelio Akademija–Šlapaberžė–Berželė ruožo nuo 6,232 iki 10,443 km remonto darbus planuojama užbaigti kitais metais. Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, kad minėtame valstybinės reikšmės rajoninio kelio ruože planuojama atlikti kapitalinio remonto (asfaltavimo) darbus. Šiuo metu kelyje jau darbuojasi gausybė kelininkų sunkiosios technikos, ribojamas eismas. 

Daug darbų

Šiuo metu minėtame kelyje aktyviai vykdomi žemės sankasos ir dangos konstrukcinių sluoksnių įrengimo darbai, taip pat lygiagrečiai įrenginėjamos lietaus nuotekų ir drenažo sistemos. Įrengiama žemės sankasa ir šalčiui atsparus sluoksnis, įrengiamos vandens pralaidos, tvirtinamos vagos.

Taip pat atliekamas kelio šlaitų tvirtinimas, tvarkomi melioracijos tinklai. 

Įvykdė 2016 metais

„Rinkos aikštė“ prieš keletą metų rašė, jog kelininkai išasfaltavo kelio atkarpą, einančią pro Berželės kaimą, nuo kelio Kėdainiai–Krekenava, Šlapaberžės link. 2016 metais kelių kilometrų atkarpoje atlikta labai daug darbų. Įrengtos naujos pralaidos, kanalizuoti minėtos kelio atkarpos grioviai, rekonstruotos nuovažos, atlikti ir žemės lyginimo, žolės sėjimo, kitaip tariant, aplinkos tvarkymo darbai. Kelio danga prieš porą metų per kaimą buvo atnaujinta visiškai: paruoštas ir išlygintas pagrindas, išlieta asfalto danga.

Nereikia kvėpuoti dulkėmis

Vietiniai gyventojai labiausiai džiaugėsi, kad nebereikės kvėpuoti dulkėmis, o dabar vietiniai džiaugėsi, kad pagerės susisiekimas su Dotnuvos seniūnija. 

„Mūsų namai išsidėstę palei šitą kelią. Juo dažnai važiuoja sunkvežimiai, traktoriai, kitas sunkusis transportas, po kurio dulkių debesys atskrieja į mūsų kiemą. Nebuvo įmanoma net langų praverti, o dabar, išasfaltavus, yra puiku. Galime ir drabužius lauke džiauti. Nebereikia kambaryje visko sukabinti“, – džiaugėsi Berželės kaimo gyventojas Žydrūnas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video