VMI primena: antradienis – paskutinė diena įmonėms kreiptis dėl subsidijų

 VMI primena: antradienis – paskutinė diena įmonėms kreiptis dėl subsidijų

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

rinkosaikste.lt, VMI inf.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad 970 įmonių, kurios praėjusią savaitę sulaukė Mano VMI kvietimo kreiptis dėl subsidijų, turi galimybę tą padaryti iki antradienio, lapkričio 22-osios, dienos pabaigos, t. y. pateikti paraišką per Mano VMI iki lapkričio 22 d. imtinai.

„Iš viso kvietimai išsiųsti 2,2 tūkst. įmonių, iš kurių paraiškas pateikė 1,2 tūkst. įmonių“, – teigia VMI Atrankos ir paramos auditui departamento vyr. patarėja Rūta Giedrienė.

VMI atstovė pažymi, kad į subsidiją pretenduoja tik tos įmonės, kurios sulaukė Mano VMI kvietimo, nes jų pagrindinė veikla yra Itin paveiktų sektorių sąraše ir jos atitinka dalį Aprašo kriterijų. Pasibaigus terminui VMI įvertins, ar paraišką pateikusios įmonės atitinka visus kriterijus ir apie priimtą sprendimą dėl subsidijos informuos per Mano VMI.

Bendra numatyta subsidijų suma – 30 mln. eurų. Skirta subsidija bus apskaičiuojama pagal deklaruotus GPM ir pelno mokesčius už 2021 m. ir, priėmus teigiamą sprendimą, pervesta iki gruodžio 28 d.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video