Visiškai atnaujino „Spindulio“ bendrabutį

 Visiškai atnaujino „Spindulio“ bendrabutį

Kėdainių „Spindulio“ mokyklos bendrabutis – pagaliau visiškai atnaujintas./„Spindulio“ mokyklos nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

„Spindulio“ mokykla švenčia mokyklos perkėlimo į Kėdainius 35-ąsias metines. Mokyklos bendrabutis – pagaliau visiškai atnaujintas. Kaip šmaikštauja mokyklos bendruomenė, visai neseniai pabaigus paskutinius remonto darbus, buvo galima ir kaspiną kirpti, tarsi atveriant visai naujo pastato duris.

Ir patys, ir savivaldybė

Kaip sakė „Spindulio“ mokyklos Pagalbos mokiniui skyriaus vedėja Vaiva Siutilienė, mokykla savo lėšomis dar vasarą pradėjo remonto darbus.

„Vasaros metu jau tas remontas buvo daromas. Suremontuotas koridorius, virtuvė, dušai, taip pat 7 kambariai.

Visuose perdažytos sienos, sudėtos grindys, kur reikalinga – suklijuotos plytelės“, – pasakojo skyriaus vedėja.

Vėliau, rugsėjo gale, finansavimą skyrė ir savivaldybė.

„Spindulio“ mokyklos nuotr.

„Labai džiaugiamės ir norime padėkoti Kėdainių rajono merui Valentinui Tamuliui, savivaldybės tarybos nariams ir administracijos direktoriui Arūnui Kacevičiui už supratimą ir pagalbą, kad galėjome visiškai sutvarkyti ir jaukiai įsikurti III bendrabučio aukšte, pagal visus higienos reikalavimus ir vaikų poreikius“, – sakė V. Siutilienė.

Viskas, ko reikia

„Už tuos pinigus buvo pirkti baldai, lentynėlės, spintos ir komodos, taip pat sudėti roletai.

Virtuvėje reikėjo indų naujų, įrankių, ten ir kėdes, stalą, spinteles pirkome.

Jų reikėjo, nes dalis baldų buvo atiduota ukrainiečiams, kurie gyveno mūsų mokykloje. Karui prasidėjus jiems buvo visas korpusas užleistas ir atiduota dalis baldų.

Vaikai ten glaudėsi, antrame aukšte gyveno, labiau pasispaudę kambariuose.

Dabar jau persikėlė į trečią aukštą, visi gyvena patogiau ir laisviau. Yra kas gyvena po vieną, kiti – po du ar tris“,– pasakojo V. Siutilienė.

Atsirado kompiuterio, žaidimų kambariai, kuriuose – nauji baldai bei įranga.

Pašnekovė pridūrė, kad supirkta viskas iki smulkmenų, ypač virtuvėje – o tų smulkmenų reikėjo, nes „Spindulio“ vaikai turi labai gražią tradiciją.

„Virtuvėje vaikai ne tik patys šeimininkauja, bet ir turi tradiciją kartą per mėnesį pasikviesti žmogų į svečius, su kuriuo gamina maistą, paskui visi kartu pietauja, vaišinasi.

Tad tam, kad viskas būtų patogiai, reikėjo visko – nuo šaukštų ir šakučių, iki maisto serviravimo ir ruošimo indų“, – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad dabar vaikai bendrabutyje turi visko, ko tik reikia kasdieniam patogiam gyvenimui.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video