„Vilnis“ kviečia šokti!

 „Vilnis“ kviečia šokti!

Rūta ŠVEDIENĖ

Nuo spalio 3 iki 31 dienos adresu Josvainių g. 25 rengiamos nemokamos šokių pamokos suaugusiems „Išmok 10 šokių per 10 minučių“. Organizatorius – sportinių šokių klubas „Vilnis“, projektą finansuoja Kėdainių rajono savivaldybės administracija. Teirautis, domėtis feisbuke Šokių Klubas Vilnis | Facebook.

Širdyje visi žmonės yra šokėjai. Šokti gali visi. Čia natūralu. Kaip vaikščioti, valgyti, miegoti. Bet per šokį dar galima išreikšti savo aistrą, jausmus, temperamentą. Kodėl žmogus turi šokti? Kad išmoktų valdyti savo kūną. Žmonės, mokantys šokti, juda tiksliai, laisvai ir gražiai. 10 šokių per 10 minučių… Ar tai įmanoma? Bus įrodyta visiems norintiems.

Ką reiškia šokis? Tai paprasti žingsniai pirmyn ir atgal. Jeigu žengtume žingsnius į šoną ir sukurtume šokių „dėžutę“, tai jau galima būtų bandyti šokti valsą ir rumbą.

Aštuoni pristatomi žingsniai į šoną ‒ merengo. Keturi žingsniai ir lengvas mušimas – bačiata. Trigubas žingsnis į šoną. Išmokti lengva. Tai yra polka. Siūbavimas nuo vienos kojos prie kitos – rokas. Pridėjus pristatymą galima šokti salsą. O rokas su trigubais žingsniais – svingas. Greitesnis ritmas – džiaivas. Panašiai šokami čia-čia-čia ir mambo. Vienos valsas – ta pati „dėžutė“.

Šokis – tai vaistas nuo nuovargio.   

Šokis – tai iškrova po sunkaus darbo.

Šokis – tai malonu.

Šokis – tai gražu.

Šokime ir būkime laimingi!

1 Komentaras

  • Aikit sau.Visą gyvenimėlį svajojau išmokt šokti.Ir va pasenau besvajodamas.O paskaitęs dar net išsigandau tų dėžučių su rumbom ir džiaivais.Neakivaizdžiai mokintis nuėjau trisdešimt kelių ir buvo gėda,o dabar septyniasdešim su zgakom šokt mokintis?Ai,tiesa,o kur lazda bešokant turės būti?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video