Vilainiuose iš garažo pavogti šeši dviračiai

 Vilainiuose iš garažo pavogti šeši dviračiai

Iš garažo pavogti šeši dviračiai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ilgapirščiai nesnaudžia. Šį kartą jų grobiu tapo garaže laikomi dviračiai. Vagys nugvelbė net šešias dvirates transporto priemones, o jų savininkas patyrė daugiau ne tūkstančio eurų nuostolį. Pareigūnai ieško vagių, o savininkas viliasi, jog anksčiau ar vėliau paaiškės, kas jį apvogė ir tam žmogui ar žmonėms teks atsakyti už savo juodus darbelius.

Nuostoliai – nemenki

Rugsėjo 29 dieną į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, jog apie tą pačią dieną apie 09 val. 20 min. pastebėjo, jog Kėdainių rajono Vilainių kaimo Melioratorių gatvėje vagys įsibrovė į jam priklausantį garažą. Iš garažo pavogti šeši dviračiai: pilkos spalvos „Centurion“, raudonos spalvos „Texo“, pilkos spalvos „Alubice“, pilkos spalvos „Canoga“, juodos spalvos „Peugeot“ ir juodos spalvos „Voyager“.

Į įvykio vietą atvykusiems pareigūnams vyras paaiškino, jog vagystę pastebėjo po nakties. Greičiausiai į šalia namų esantį medinį garažą vagys įsibrovė nakties metu. Jie sugadino pakabinamos spynos užraktą, pateko į pastatą ir išvarė jame buvusius dviračius.

Padarytą turtinę žalą savininkas įvertino apie 1 300 eurų.

Greičiausiai į šalia namų esantį medinį garažą vagys įsibrovė nakties metu. Jie sugadino pakabinamos spynos užraktą, pateko į pastatą ir išvarė jame buvusius dviračius./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Matė įtartinus asmenis

Beje, kalbinti vietos gyventojai sakė lyg matę aplink šmirinėjančius du įtartinus asmenis. Apie matytus žmones jie informavo pareigūnus.

Kaimynai taip pat prisiminė, kad anksčiau čia taip pat buvo įvykdyta ne viena smulki vagystė. Žmonės teigė manantys, jog čia pasidarbavo vietiniai vagys, kurie tiesiog „eina“ per garažus, sandėliukus ir ima vertingesnius daiktus.

Gresia belangė

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Jei teisėsaugai pavyks išaiškinti vagis, šiems gresia rimti nemalonumai.

Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse numatyta, kad  tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

1 Komentaras

  • Du ,,šmaiseriai“ i durys ataplėštos?Vagis musėt vietinis,nes matyt žinoje ka yra šeši dviratai.I ne viens anis buva,a su kokiu mašinavu da priekabavu pagalbinYku .Kur jau ty su šešiais dviratais vienam …Pa dišovke ,žėk,turguj pod fanfary i palais grobį.Veigu nuostolį įvertino šeiminYks trylika šimtų,ty tie dviratai musėt y da visai neblogi?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video