Vienas neblaivus vyras vairavo automobilį, kitas – mušė moterį

 Vienas neblaivus vyras vairavo automobilį, kitas – mušė moterį

Kėdainių rajono pareigūnams šeštadienis buvo darbingas – jiems teko tramdyti neblaivius vyrus./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad Kėdainių rajono pareigūnams šeštadienis buvo darbingas – jiems teko tramdyti neblaivius vyrus.

Rugpjūčio 20 d. apie 17.50 val. Kėdainių rajono Paobelio kaime, Kėdainių gatvėje, automobilį „Opel“ vairavo neblaivus vyras. 1970 metais gimusiam vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,72 promilės. Vairuotojas sulaikytas, jam iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas.

Tos pačios dienos naktį, apie 03.00 val., policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į Kėdainių rajono Dotnuvos seniūniją, mat čia neblaivus 1997 metais gimęs vyras smurtavo prieš blaivią 1998 metais gimusią moterį.

Smurtautojui nustatytas vidutinis 2,02 promilės girtumas. Jis sulaikytas. Moteriai suteikta socialinė ir medicininė pagalba. Dėl smurto pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video