Vienas įkliuvo neblaivus, kiti – su narkotikais

 Vienas įkliuvo neblaivus, kiti – su narkotikais

Praėjusią parą Kėdainių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo apsvaigus./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Praėjusią parą Kėdainių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo apsvaigus. Vienas vairuotojas sulaikytas neblaivus, kitas – apsvaigęs nuo psichotropinių medžiagų.

Birželio 6 dieną, apie 18.00 val., Kėdainių rajono Pernaravos seniūnijos Paaluonio kaime automobilį „Citroen“ vairavo neblaivus 44-erių metų vyras. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 promilės. Jam iškelta baudžiamoji byla.

Birželio 7 dieną, apie 01.00 val., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., automobilyje „Volvo“ rastos galimai narkotinės-psichotropinės medžiagos. Tyrimui dėl šių medžiagų vartojimo 26-erių metų vairuotojas ir 23-ejų metų keleivis  pristatyti į gydymo įstaigą.

2 Komentarai

  • Taip taip, kiekvienas vaiko mišinukas yra narkotikas, vitaminas c yra ratai kvadratai, o jei bagažinėje kažką vežei iš kaimo ir liko kiečių žiedynų, tai gali ir keliais meteliais pagrasinti. Įdomiai suprantama funkcija ginti, saugoti, padėti.

  • su 24 -iomis tonomis skalbimo miltelių žaliavos,įvardintos narkotikais…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video