Vieną pėsčiąją kliudė automobilis, kita pati krito po ratais

 Vieną pėsčiąją kliudė automobilis, kita pati krito po ratais

Gatvėje ėmėsi formuotis spūstys, tad pareigūnai su mikroautobuso vairuotoju visus reikiamus dokumentus supildė pramogų centro aikštelėje. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį Kėdainiuose įvykusio eismo įvykio metu nukentėjo vyresnio amžiaus moteris, kuri pėsčiųjų perėjoje ties Žemaitės kvartalu norėjo kirsti gatvę. Deja, nesėkmingai. Tądien tarnybos skubėjo ir į dar vieną įvykį, mat buvo pranešta, kad moteris guli važiuojamojoje kelio dalyje, tačiau nuvykus paaiškėjo, kad ji gatvėje nugriuvo pati, automobilis jos nekliudė.

Avarija priešpiet 

Policijos duomenimis, eismo įvykis įvyko balandžio 12 d., apie 11 val. 15 min., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje. 

Krovininis mikroautobusas „Renault Master“, vairuojamas 52-ejų metų vyro, kliudė garbaus amžiaus pėsčiąją. Moteris nuo smūgio krito ir susižalojo ranką.

Į įvykio vietą buvo iškvieti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Išvežė į ligoninę

Atskubėję medikai 78-erių metų moteriai suteikė pirmąją pagalbą. Pėsčioji dėl sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą.

Medikai išsiaiškino, kad moteris nebuvo partrenkta automobilio, tiesiog bandė kirsti važiuojamąją kelio dalį, tačiau dėl galimo neblaivumo parkrito./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pareigūnai patikrino automobilio vairuotojo blaivumą – jis buvo visiškai blaivus.

Gatvėje ėmėsi formuotis spūstys, tad pareigūnai su mikroautobuso vairuotoju visus reikiamus dokumentus supildė pramogų centro aikštelėje. 

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Ir dar vienas

Apie 15 valandą specialiąsias tarnybas pasiekė pranešimas, kad Kėdainių miesto Mindaugo gatvėje, važiuojamojoje kelio dalyje, šalia automobilio guli vidutinio amžiaus moteris.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai. Jie išsiaiškino, kad moteris nebuvo partrenkta automobilio, tiesiog bandė kirsti važiuojamąją kelio dalį, tačiau dėl galimo neblaivumo parkrito.

Apžiūrėję moterį medikai jokių sužeidimų nerado. Belaukiant policijos pareigūnų į įvykio vietą automobiliu atvyko moters giminaitis ir ją išsivežė.

Antradienį Kėdainiuose įvykusio eismo įvykio metu nukentėjo vyresnio amžiaus moteris.

Aut. past.

Policija primena

Lietuvos policija primena, kad vairuotojai nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje turi praleisti ne tik į ją įžengusį, bet ir žengiantį arba prie važiuojamosios dalies krašto stovintį ir laukiantį galimybės įžengti pėsčiąjį.

Tai įpareigoja vairuotojus, artėjant prie nereguliuojamos sankryžos, anksčiau įvertinti eismo situaciją ir priimti sprendimą praleisti pėsčiąjį.

Atsakingiau turi elgtis ir patys pėstieji – žengdami į perėją jie turi būti atidūs ir įvertinti, ar eiti saugu.

Prieš įžengiant į važiuojamąją kelio ar gatvės dalį ir einant ja vengti bet kokių veiksmų – mobiliojo ryšio priemonių naudojimo ir pan., kurie atitrauktų dėmesį nuo aplinkos ir eismo situacijos kelyje stebėjimo bei trukdytų įsitikinti, kad eiti saugu.

2 Komentarai

  • Labai daug vairuotojų nepraleidžia. Ankščiau prie specialiosios mokyklos stovėdavo nežymėta policijos mašina, kaip sakant tų naujų automobilių Kėdainiams neužteko.

  • Prie autobusų stoties eismą reguliuoja šviesoforai, tačiau kai kurie vairuotojai nepaiso, kai žalia šviesa dega pėstiesiems, ir lekia lyg galvas pametę. Todėl sakau: niekada neikite per perėją, kol mašina nesustojo jus praleisti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video