„Via Balticoje“ – vėl avarija: sumaitotas „Volkswagen“ automobilis

 „Via Balticoje“ – vėl avarija: sumaitotas „Volkswagen“ automobilis

Nuo smūgio lengvoji mašina apsisuko ir tėškėsi į kelio atitvarus. Nors mašina visiškai suniokota, tačiau jos vairuotojas atsipirko tik išgąsčiu./Jūratės Bieliauskienės nuotr.

Šalia kelio gyvenantys žmonės bijo dėl savo ir vaikų gyvybių bei prašo valdžios malonės

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio vakarą vadinamajame mirties kelyje „Via Baltica“ ir vėl įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo suniokotas lengvasis automobilis „Volkswagen“. Tik laimingo atsitiktinumo dėka eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Šalia šio kelio gyvenantys žmonės meldžia valdžios dėmesio ir prašo įrengti bent jau saleles saugiam sukimuisi. Žmonės sako, kad eismo įvykių sumažėtų, jei būtų įrengtos dar dvi eismo juostos.

Avarija vakare

Eismo įvykis Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Žiogaičių kaimo ribose įvyko po šeštos valandos vakaro.

Pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio „Volkswagen“ vairuotojas suko į kairę, į sodybos kiemą, kai į jį rėžėsi iš paskos važiavęs mikroautobusas.

Nuo smūgio lengvoji mašina apsisuko ir tėškėsi į kelio atitvarus. Nors mašina visiškai suniokota, tačiau jos vairuotojas atsipirko tik išgąsčiu.

Nuo smūgio lengvoji mašina apsisuko ir tėškėsi į kelio atitvarus. Nors mašina visiškai suniokota, tačiau jos vairuotojas atsipirko tik išgąsčiu./Jūratės Bieliauskienės nuotr.

Medikų neprireikė

Medikų pagalbos neprireikė ir mikroautobuso vairuotojui. Mikroautobusas sustojo už keliasdešimties metrų kelkraštyje.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Paaiškėjo, kad „Volkswagen“ automobilis suko į kairę, už jo sustojo vilkikas, o mikroautobusas lenkė vilkiką ir rėžėsi į sukantį lengvąjį automobilį.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Šiame kelyje nutikusi ne viena tragiška nelaimė, kurios metu buvo sunkiai sužaloti ir žuvo tiek vyresni, tiek labai jauni žmonės. Vietos gyventojai sako, kad dabar gyventi šalia šio kelio ar juo važiuoti yra tikras košmaras.

Aut. past.

Bijo dėl vaikų

Šalia šio kelio gyvenantys žmonės meldžia valdžios dėmesio ir prašo įrengti bent jau saleles saugiam sukimuisi. Žmonės sako, kad eismo įvykių sumažėtų, jei būtų įrengtos dar dvi eismo juostos.

Jie bijo tiek dėl savo, tiek dėl savo vaikų saugumo, mat eismo įvykiai čia vyksta kasmet ir ne po vieną.

„Nebežinau į ką ir kreiptis, niekas mūsų negirdi, nutiko vėl nelaimė „Via Balticoje“, ačiū Dievui visi sveiki ir nukentėjusių nėra.

Bet mes įbauginti eismo įvykių ir nelaimių šitame kelyje. Sukant į mūsų kiemą žmogus rodė posūkį, sunkvežimis sustojo už jo, o autobusiukas vis tiek lenkė ir posūkio metu susidūrė su lengvąja mašina. Iš mašinos nieko neliko, ačiū Dievui vairuotojas nesužeistas.

Taip kiekvieną rytą įsuka į mūsų kiemą su mokiniais mokyklinis autobusas paimti mūsų vaikų, taip kiekvieną dieną grįžtam namo su vaikais, visad važiuojam su baime įsukdami į kiemą, juk bet kada tokia nelaimė gali nutikti bet kam.

Ties posūkiais padarytų ištisines juostas ar bent saleles, bet per siauras kelias.

Kiek mes dar matysim nelaimių, vakar nuo smūgio buvo toks garsas, kad visų širdys drebėjo. Kada baigsis šitas košmaras?“ – žodžių į vatą nevyniojo šalia kelio gyvenanti Jūratė Bieliauskienė.

Netekties skausmai

Šiame kelyje yra nutikusi ne viena tragiška nelaimė, kurios metu buvo sunkiai sužaloti ir žuvo tiek vyresni, tiek labai jauni žmonės.

Vietos gyventojai sako, kad dabar gyventi šalia šio kelio ar juo važiuoti yra tikras košmaras.

„Mes nesame pikti, o esame įbauginti eismo įvykių. Nors saleles padarytų ar ištisines juostas ties posūkiais.

Prakeikta ta „Via Baltica“, bijom namo grįžti. Sukant į kiemą visad žiūri, ar kokia fūra nenuskins, važiuojant su vaikais išvis bijai. Tiek avarijų atsitikę, tiek žūčių. Nesuprantu, kada darys antrą juostą, nesuprantu, kada ateis tas laikas.

Mirė jauno vaikelio tėvelis, jam tik metukai, jis net neatsimins jo. Kodėl? Todėl, kad fūristai neatsargūs, ar mūsų mieloji valdžia jau seniai nuplovus pinigus į savo kišenes, kad būtų padaryta antra juosta!

Šitoks eismas, išvažiuoja kombainai, traktoriai darbymečiu. Šitiek fūrų, viena po kitos važiuoja. Kada pasibaigs tas košmaras matyti, jausti netekties neapsakomus jausmus“, – apmaudą išliejo jauna moteris.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video