„Via Balticoje“ susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis: žuvo žmogus (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį 14 val. 24 min. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie Kėdainių rajone, netoli Aristavos kaimo, kelyje „Via Baltica“ įvykusį eismo įvykį, kurio metu susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis. Eismo įvykio metu buvo kliudytas ir vilkikas.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir medikai lengvajame automobilyje „VW Golf“ rado įkalintą žmogų.

Gelbėtojai jį išlaisvino iš metalo gniaužtų, tačiau medikai jam jau niekuo negalėjo padėti – vyras buvo miręs. Ar vyras buvo vairuotojas, ar keleivis – aiškinamasi, mat liudininkai pasakojo, kad dar vienas žmogus iš šio automobilio pabėgo.

Eismo įvykio metu autobusas nuvažiavo į pakelės griovį. Pirminiais duomenimis, bendrovės „Kautra“ autobuse, be vairuotojo, buvo 8 keleiviai, juos medikai apžiūrėjo vietoje.

Į gydymo įstaigą pristatytas autobuso vairuotojas, kiti keleiviai apžiūrimi. Nesužalotus keleivius perėmė bendrovės „Kėdbusas“ autobusas.

Apdaužytas vilkikas „Scania“ sustojo kelkraštyje. Vilkiko vairuotojas, užsienio pilietis, nenukentėjo.

Kaip įvyko tragiškai pasibaigęs eismo įvykis – aiškinasi policijos pareigūnai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video