Verslininkė Jolanta Blažytė: apokalipsės raiteliai vėl atjoja

 Verslininkė Jolanta Blažytė: apokalipsės raiteliai vėl atjoja

Jolanta Blažytė.

Ar dar nepamiršote COVID-19 apokalipsės ir žymiausių jos raitelių? Kad nepamirštumėte, jaučiu pareigą priminti. Kaip ne kaip, artėja visokie rinkimai, o minėtieji raiteliai vėl galopu veržiasi į aukščiausius valdžios postus ir nuomonių užkariautojų sostus.

Dar pačiame pandemijos pike, 2021 m., kai Lietuvoje pasigirdo pasiūlymas senjorams išmokėti 100 Eur išmoką už pasiskiepijimą, profesorius Vytautas Landsbergis pasiūlė kitą idėją – „karstelio mokestį“.

„Aš galėčiau pasiūlyti, kad kiekvienas, kuris atsisako skiepytis, įneštų savo įnašą kaip tam tikrą karstelio mokestį – kad kai aš numirsiu, esu jau susimokėjęs, aš neužgriūsiu valstybei su savo karstu“, – sakė profesorius.

Europarlamentarė, konservatorė Rasa Juknevičienė teigė, kad antivakseriai yra labai pavojingo biologinio ginklo nešiotojai.

Tokią savo išmonę ji demonstravo feisbuke.

Matydama, kad Lietuvoje yra dar nemažai būtybių, kurios vis dar pasiruošusios savo nuomonę, o ir kartu likimą atiduoti į minėtų „raitelių“ rankas, o tiksliau – kanopas, užduodu sau mokslinį klausimą: kažin kiek vidutiniškai kartų iš žmogaus turi būti pasityčiota, kad jis suprastų, jog iš jo buvo pasityčiota?

Aut. past.

Savo ruožtu Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas, buvęs Darbo partijos lyderis Valentinas Mazuronis nevakcinuotus asmenis sulygino su alkoholio padauginusiais vairuotojais:

„Skiepytis nesutinkančių tėvų vaikai neturi būti priimami į darželius ar mokyklas.

Skiepytis atsisakantys žmonės turi būti laikomi pavojingais visai visuomenei bei jos sveikatai, kaip pavojingi visuomenei yra laikomi girti prie vairo. Ir vieni, ir kiti yra potencialūs mirties nešiotojai ir visuomenė privalo gintis nuo jų, o ne bejėgiškai verkšlenti“, – sakė V. Mazuronis.

Lietuvos humoristas, TV laidų prodiuseris Haroldas Mackevičius tikino, kad „numirti neskiepytam yra ne tik teisė, bet ir pareiga“.

Žurnalistas ir rašytojas Andrius Užkalnis teigė, kad „galvijų irgi niekas neklausia, kokių papildų jie nori. Veterinaras nuspręs“.

Apžvalgininkas ir VU rektoriaus patarėjas Paulius Gritėnas teigė, kad „antivakseriai – humanitarinė problema“.

Tinklaraštininkas Ričardas Savukynas sakė, kad „skiepyti vaikus atsisakantys tėvai yra potencialūs žmogžudžiai“.

P .S. Matydama, kad Lietuvoje yra dar nemažai būtybių, kurios vis dar pasiruošusios savo nuomonę, o ir kartu likimą atiduoti į minėtų „raitelių“ rankas, o tiksliau – kanopas, užduodu sau mokslinį klausimą: kažin kiek vidutiniškai kartų iš žmogaus turi būti pasityčiota, kad jis suprastų, jog iš jo buvo pasityčiota?

21 Komentarai

 • ar tas stipena landsbergis pats skiepijosi.Kad šis balkonėlio sniaukrotojas pagiežos ir nenusakyto keršto kupinas lietuvių tautai,mes žinome,bet ar negalėtų savyje sukauptu š.du bent jau viešai taip nesidrabstyti ?O gal jis galvoja,jog tarybinio profesoriaus vardas taip chamiškai elgtis jį įpareigoja?

  • Kada tu nudvesi,mešle,mesline kremliaus utele.Tu nevertas net mažojo kojos pirstelio,gerb.Lsnsbergio.Turi but išmežtas iš Lietuvos kaip šudas is kiaulidžiu.

   • Gintai, bet gi jūsų mintys ir palinkėjimai gerai kvepia visomis fašistinės ideologijos atmainomis. Sveikinu, kaip supratau, jūsų idealas – prelegentas V.L.?

    • turėsi progą be eilės net didesnę sumą paaukot minėtam drg landsbergio ,,karsteliui“,jei jau toks gabus pasirodei perėmęs jo mėšlo kratymo technologiją.

   • Aš vaikystėje sugebėjimai pabėgti nuo Tbc skiepo. Turbūt mane už tai kas žino pasmerkę, o mažų mažiausia aš jiems pavojinga kvaiša. Ir vat rūkau 26 metus, o Tbc neturiu, neturiu net klimakso. O kai kas kas ir skiepijosi turėjo židinių net prieš 30 metų… Na ir kas tiesiog giria „stebuklingus“ tik savo išradimus? Visi, kai tai jų išradimai. Ir daug bent jau senolių tie skiepai išgelbėjo nuo covid..

   • Pfizer ar Moderna šalutinis poveikis tiek agresyvumo ir meilės lienSbergiams

   • O kada tu man paciulpsi gintuk

  • acigauk

 • užduok sau mokslinį klausimą: kažin kiek vidutiniškai kartų iš Lietuvos turi būti pasityčiota, kad tave išgrūstų ruskių korabliaus kryptimi?

 • Kada tamsuoliai supras, kad ši žmogysta kartu su Viktoru visada tyčiojosi iš savo darbuotojų jiems algas vokeliuose mokėdami? Dirbti Vikondėj tai kaip reikia savęs nekęsti, vergu būti.

 • To Ilon-čekiuk, o kiek tau moka už lojimą ir aplojimą? Verge esi tu, nes loji pasamdyta. Mes dirbam už pinigus. Ir vokelių niekas neduoda. O algos visai normalios. Darbuotojų yra. Tai suprantu, kad tu dabar labai būsi pikta. Bet nepyk. Nesveika , ypač kitus šmeižt už nuomonę.

  • Tavo darbdaviai yra visiški vatos. Vergaujat už minimumą.

   • Tu savo bosui gerai nusmaukai ir nuciulpi, gauni gerus priedus, dar jei bezde atbeldzia, pasiziurek pirma kokios algos, paskui vemk sperma pirmininko

 • Senatvės marazmai pas rosejos garbintojai.

 • Blaźyte,kiba kavalieriaus ieškai,patraukliai eksponuoji save.

  • kad netinki net jos puspadžiams.Taip kad nesirūpink , ,,kavalieriau“, nei jos gyvenimu ,nei rašymu.

   • Kats pats toks būsi? Blažytės vibratorius?

 • Pagarba J. Blažytei! Kaip visada taikliai ir teisingai! Ne tik graži, bet ir protinga moteris. Kas nesugebėjo perskaityti tai, ką ji norėjo pasakyti, yra riboto mąstymo.

  • Alo Moskva. Eikit jūs ten visi nachuj ir pasiimkit šitą savo agentę namo.

 • Raitelių atjojančių laukia Blažytė? Ar putlerio orkų?

  • Vyhučiai,ant ahlių,Tėvynę heikia ginti!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video