Vėjo išdaigos: keli šimtai elektros sutrikimų ir virtuolio užverstas kelias į Krakes

 Vėjo išdaigos: keli šimtai elektros sutrikimų ir virtuolio užverstas kelias į Krakes

Vėjo gūsiai mūsų mieste ir rajone pridarė nemažai žalos – virto medžiai, dalis kėdainiečių buvo likę be elektros./Pauliaus Kalmanto nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį visoje Lietuvoje siautęs stiprus vėjas neaplenkė ir Kėdainių. Vėjo gūsiai mūsų mieste ir rajone pridarė nemažai žalos – keli šimtai kėdainiečių buvo likę be elektros. Tiesa, gedimai buvo operatyviai, dar tą pačią naktį, pašalinti. Krakių seniūnijoje medis užvertė važiuojamąją kelio dalį, dar vienas medis nuvirto kapinėse.

Virto medžiai

Bendrasis pagalbos centras 7 val. 37 min. gavo pranešimą, kad vėjo gūsis Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Krakių miestelyje nuvertė medį.

Pranešėjo teigimu, medis užvertė važiuojamąją kelio dalį, trukdo eismui.

Į įvykio vietą vos po kelių minučių nuo pagalbos skambučio atskubėjo Krakių ugniagesių komandos ugniagesiai.

Vyrai medį supjaustė ir patraukė nuo kelio, nušlavė kelio dangą.

Dar vienas medis nuvirto Ažytėnų kaimo kapinėse. Čia jį supjaustė ir pašalino Krakių seniūnijos darbuotojai. Žmonės nenukentėjo.

Ankstyvo trečiadienio ryto duomenimis, Kėdainiuose jau nebuvo gyventojų be elektros. Gedimus pavyko sutvarkyti dar tą pačią dieną ir naktį.

Aut. past.

Dingo elektra

Bendrovė ESO pranešė, kad be elektros buvo likę nemažai vartotojų visoje Lietuvoje, bet daugiausia – vidurio ir vakarų rajonuose.

Bendrovės duomenimis, elektros gedimų neišvengta ir Kėdainiuose.

„Energijos skirstymo operatoriaus turimais naujausiais duomenimis, vakar dėl įvairių gedimų vienu ar kitu metu 386 klientai Kėdainių mieste ir rajone susidūrė su energijos tiekimo sutrikimais. Šiuo metu atjungtų gyventojų dėl gedimų nėra.

Mes kaskart dedame visas pastangas, kad pašalintume sutrikimus kuo greičiau bei atstatytume elektros tiekimą gyventojams. Dėkojame už jų supratingumą ir kantrybę.

Primename gyventojams būti atsargiems, o dingus elektrai pranešti į klientų aptarnavimo centrą telefonu 1852.

Skambučių linija taip pat veikia padidintu pajėgumu, į visus skambučius atsiliepiama greitai“, – „Rinkos aikštei“ pateiktame atsakyme vėtros padarinius apžvelgė Energijos skirstymo operatoriaus atstovas Paulius Kalmantas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video