Veido serumų gidas. Kuri priemonė tinka man labiausiai?

 Veido serumų gidas. Kuri priemonė tinka man labiausiai?

Iliustracija iš pexels.com

Graži oda gali padėti žmogui kur kas labiau pasitikėti savimi. Taip, būtent žmogui, o ne tik moteriai. Džiugu, kad vyrai taip pat skiria vis daugiau dėmesio savo odos lepinimui, kadangi priemonių yra daug, namuose tinkamai pasirūpinti savimi yra paprasta, o tokia maža smulkmena kaip graži oda net ir brandžiame amžiuje gali padėti geriau jaustis.

Štai kasdieninei odos priežiūrai yra būtini veido serumai. Jų yra tikrai labai daug. Aptarsime kelis tipus ir tikimės, kad šis trumpas gidas pagreitins jums paieškas.

Pažeistai odai

Jeigu turite aknę – būtina naudoti specialius serumus, kurie yra skirti pažeistai odai. Juose yra medžiagų, kurios pagreitina gijimą, taip pat, sumažina randų matomumą.

Jautriai odai

Jeigu Jūsų oda yra jautri – būtini tokie serumai, kuriuose nėra agresyvių komponentų. Jautrios odos požymiai yra deginimas, tvinkčiojimas, sudirginimas. Išties, gali būti sunku rasti tinkamus serumus, kadangi jautri oda gali būti alergiška daugeliui sudėtinių priemonių dalių. Rekomenduojame rinktis kuo natūralesnės sudėties veido priežiūros priemones.

Dehidratuotai odai

Jeigu oda yra labai sausa – būtini veido serumai, kuriuose yra ne tik hialurono, tačiau ir kitų labai intensyviai drėkinančių medžiagų. Ypač sausą odą reikia drėkinti net kelis kartus per dieną. Taip pat siūlome vengti tiesioginių saulės spindulių.

Oda su išsiplėtusiomis poromis

Ryškiausias signalas, kad jūsų odos poros yra išsiplėtusios – spuogeliai, nubėgęs makiažas, blizgantis veidas. Esant šiai problemai reikia rinktis specialias odos priežiūros priemones. Esminė jų savybė – komponentai, kurie nekemša porų. Naudokite serumus, kurių sudėtyje yra retinolio.

Odai, kuri yra su raukšlėmis

Kovoje su raukšlėmis šiuo metu priemonių yra tikrai labai daug. Reikia yra rinktis tokius serumus, kurie skatina kolageno gamybą, taip pat intensyviai drėkina. Tai turėtų padėti atkurti odos drėgnumą.

Pavargusiai odai

Galiausiai, jeigu Jūsų oda atrodo pavargusi, papilkėjusi – būtini kremai, kuriuose yra daug maistingųjų medžiagų. Tinka priemonės, kuriose yra daug vitamino C, E. Taip pat siūlome reguliariai šveisti odą ir pašalinti negyvąsias ląsteles.

Atminkite, kad vienu metu gali būti naudojami net keli veido serumai. Žinoma, ne vieno patepimo metu, tačiau rytais puikiai tiks pažeistai odai, o vakare – drėkinantis. Svarbiausia – išbandyti kelis, kol rasite labiausiai tinkamus Jūsų veidui. Rinkitės serumus, kurie maitina odą, padeda jai atsinaujinti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video