Veido kaukės ir jų nauda

 Veido kaukės ir jų nauda

Kasdieninės odos priežiūros produktų sąraše turi būti įvairios veido kaukės, turinčios specifinį poveikį odai (drėkinančios, raminančios, dirginančios, valančios ir kt.). Kaukę reikia pasirinkti atsižvelgiant į odos tipą ir turimas odos problemas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kaukės ingredientus, kokie yra ingredientai ir ar jie tinka mano odai. 

2-3 kartus per savaitę naudodami teisingai parinktą kaukę, galėsime ilgiau džiaugtis gražios odos efektu. Kaukės yra labai naudingos odai, nes pagal paskirtį jos gali pagerinti kraujotaką, slopinti raukšlių susidarymą, atstatyti vandens balansą, nuraminti, sumažinti pigmentaciją, kovoti su uždegimu, pagerinti odos stangrumą, reguliuoti riebalų išsiskyrimą ir maitinti. Poveikis priklauso nuo pagrindinių kaukės ingredientų ir veikliųjų medžiagų.

Kaukės skirstomos :

  • Pagal gamybos būdą (miltelinės, plėvelinės, kreminės ir kt.);
  • Pagal odos tipą (sausos, normalios, riebios odos, senstančios, jautrios, pigmentuotos, spuoguotos, su išsiplėtusiais kapiliarais, suglebusios odos);
  • Pagal laukiamą efektą (drėkinančios, raminančios, valančios, priešuždegiminės, jautrumą mažinančios, tonizuojančios, balinančios, jauninančios ir kt.).

Jei jūsų veido oda sausa, žinoma, šiai odai reikia drėgmės. Drėkinančios kaukės pagalba galite greitai ir efektyviai atstatyti prarastą odos drėgmės balansą. Jei jūsų oda sausa ir vis dar dirginama, vien drėgmės nepakanka – šiuo atveju odą reikia nuraminti, todėl verta rinktis raminančią kaukę.

Jei Jūsų veido oda yra linkusi į riebalavimąsi, nereikia galvoti, kad veidas yra sudrėkintas. Tuomet taip pat reikalingos veido kaukės, kurios lepina ir puoselėja veido odą. Riebios odos savininkėms rekomenduojamos valomosios veido kaukės, kurios padeda pašalinti riebalų ir odos ląstelių perteklių. Reikia nepamiršti, jog odą reikia drėkinti, dėl to rekomenduojamos ir drėkinamosios veido kaukės.

Kaukėje gali būti: parafino, vaško, antibiotikų, boro rūgšties, molio, krakmolo, cinko oksido, placentos ekstrakto, alavijo, ženšenio, dumblių, vitaminų, eterinių aliejų ir kitų veikliųjų medžiagų, skirtų odos būklei pagerinti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video