Varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ prasibrovė tarp stipriausiųjų

Juodupės gimnazijoje Rokiškio r. vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose Kėdainių rajono gimnazijų komandos iškovojo prizines vietas.

2005 m. gimusių ir jaunesnių mokinių grupėje Kėdainių r. Akademijos gimnazijos komanda (mokytojai: V.Čepas, D. Jodenis) iškovojo trečiąją vietą.

2007 m. gimusių ir jaunesnių mokinių varžybose trečiąją vietą užėmė Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimnazijos komanda (mokytojai: R. Kaselis, V. Cechanavičienė).

„Sėkmę lėmė komandos vienybė, tarpusavio sutarimas ir, žinoma, intensyvios treniruotės. Dalyvius labiausiai motyvuoja pergalės – kartą laimėjus, jų norisi vėl ir vėl. Šiais metais mūsų gimnazijos komanda, įveikusi ilgą rungtynių maratoną, po kelerių metų pertraukos vėl kovojo dėl 1–4 vietos respublikoje“, – sakė jaunuosius Krakių M. Katkaus gimnazijos vikruolius ruošusi V. Cechanavičienė.

Kėdainių r. Akademijos gimnazijos komanda įveikė Plungės r. Platelių gimnazijos komandą ir nusileido pirmąją vietą užėmusiai Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos ir antrąją vietą iškovojusiai Ukmergės r. Taujėnų gimnazijų komandoms.

Krakių M. Katkaus gimnazijos komanda įveikė Ukmergės r. Želvos gimnazijos komandą. Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklosdarželio komanda, antroji liko varžybų šeimininkų – Rokiškio r. Juodupės gimnazijos – komanda.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos komanda (mokytojai: I. Šelekienė ir A. Šeleka) savaitę anksčiau vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose iškovojo antrąją vietą.