Vargstančioms gyvūnų tarnyboms – geradarių parama

 Vargstančioms gyvūnų tarnyboms – geradarių parama

Tiek Kėdainiuose, tiek visoje Lietuvoje yra geros valios žmonių, kurie ar pinigais, ar maistu, ar daiktais paremia gyvūnėlius gelbstinčias organizacijas.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose veikiančios gyvūnų gerovės tarnybos išgyvena tikrai ne pačius lengviausius laikus – nuolat trūksta pinigų išmestų ar likimo paliktų valiai gyvūnėlių gydymui. Laimei, tiek Kėdainiuose, tiek visoje Lietuvoje yra geros valios žmonių, kurie ar tai pinigais, ar maistu, ar daiktais paremia gyvūnėlius gelbstinčias organizacijas.

Dėkoja „Pifas“

Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ gyventojų paramos prašo tiek konkretaus gyvūnėlio gydymui, tiek apskritai klinikėlės egzistavimui ir normaliam funkcionavimui.

Dažnai geradariai paaukoja ne pinigų, o atveža tiesiog maisto ar reikalingų daiktų.

„Ačiū sakome Kėdainių lopšeliui-darželiui „Žilvitis“ už gausias dovanas globotiniams. Taip pat dėkojame Smurfo, buvusio mūsų globotinio, šeimininkei už apsilankymą su dovanomis!

Dėkojame mažylio, rasto kapinėse, vardu Jovitai, kuri mums padovanojo palutes ir konservus.

Taip pat dėkojame už konservus, kuriuos gavome paštomatu be siuntėjo vardo, tad nežinome, kam sakyti „ačiū“.

Likome maloniai nustebinti „petmarket.lt“ kolektyvo, kuris taip pat pridėjo dovaną.

Dėkojame įmonei UAB „Lignineko“, kurios darbuotojai Pyragų dienos proga rinko paramą mūsų globotiniams.

Už surinktus pinigėlius jie nupirko granulių, jas naudojame vietoje kraiko“, – gerų žodžių geradariams negailėjo „Pifo“ klinkėlės koordinatorė Greta Linkė.

Kėdainiuose veikiančios gyvūnų gerovės tarnybos išgyvena tikrai ne pačius lengviausius laikus – nuolat trūksta pinigų išmestų ar paliktų likimo valiai gyvūnėlių gydymui.

Aut. past.

Ir vaikai, ir suaugę

Labai smagu, kad gyvūnų gerovės organizacijas remia ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Štai Kėdainių mieste veikiančios VšĮ „Miesto rainiukai“ atstovės taip pat dėkoja geradariams už paramą.

„Ačiū „Ryto“ progimnazijos 7A klasės moksleivėms Elingai, Smiltei ir Ūlai už dovanas.

Norime padėkoti Kėdainių „Moki-veži“ parduotuvės kolektyvui, šventusiam Pyragų dieną ir nusprendusiam surinktus pinigėlius skirti „Miesto rainiukams“.

Gavome visą kalną kuro granulių, kurias naudojame vietoj kraiko. Dovanos mūsų ūsuotiesiems atkeliauja ir iš kitų rajonų.

Dėkojame Mantui ir Jovitai iš Vilkaviškio.

Nuoširdi padėka skrieja VšĮ „Animal protector“!

Dėkojame, kad mus pastebėjote ir dalinatės savo gerumu.

Gera žinoti, kad yra tokių puikių žmonių, kurie likimo nuskriaustus keturkojus apdovanoja taip reikalingais daiktais.

„Ačiū sakome Simonai ir Egidijai ir dar vienai puikiai kėdainiečių šeimai už dovanas.

Na, o sodo ar daržo gėrybėmis, šaldyto maisto lauknešėlis šuneliams atkeliavo net ir iš Alytaus. Nuoširdus „ačiū“ visiems.

Dovanos rainiukus visuomet labai pradžiugina. Džiaugiamės, kad nepamirštate ir savo gėriu dalinatės su katinėliais“, – dėkoja VšĮ „Miesto rainiukai“ atstovės.

Galite paremti

Minėtas gyvūnų gerovės organizacijas galite paremti kiekvienas iš jūsų. Jiems svarbus kiekvienas daiktas, kiekviena maisto dėžutė.

Jei nenorite nieko dovanoti, organizacijos prašo paaukoti vieną kitą eurą.

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ sąskaitos Nr. LT797300010094736594. Mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama“.

VšĮ „Miesto rainiukai“ sąskaitos Nr. LT33 7044 0901 0292 6348. Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyto „Parama katinėliams“.

1 Komentaras

  • Visų pirma , be galo džiaugiuosi, kad rajone atsirado ir veikia šios įstaigos.Bendrauju su ,,Pifu“.Malonu bendrauti su šios įstaigos koordinatore Greta.Konkreti, dalykiška.Tik šios įstaigos pagalba pavyko išsterelizuoti gana nemažai benamiukų, o tai reiškia, sumažinti jų populiaciją.Bet , perskaičius straipsnį, kilo klausimas.Negi rajono savivaldybė nė kiek neskiria lėšų iš rajono biudžeto? Negi šios įstaigos išsilaiko tik iš geradarių paramos?Aukoja ir remia tikrai ne didžiausias pajamas turintys, o tie, kurie myli gyvūnus, juos globoja. Verti pagarbos pedagogai, kurie organizuoja akcijas ir aukoja maistelį, kraiką.Pagarbiai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video