Valio, susižadėjote! Kas toliau?

 Valio, susižadėjote! Kas toliau?

Dar vaikystėje ar paauglystėje mergaitės svajoja apie vestuves. Balta suknelė, žiedas,  priesaika ir bučinys prie altoriaus, laiminga šeima ir sveiki vaikai. Pirma meilė susuka galvas ir panardina žmones į rožinį pasaulį. Iš pradžių vyksta romantiški pasimatymai, vėliau jie perauga į rimtesnius santykius. Na, o kuomet šeimą sukurti pasiryžta ir vyras, įvyksta piršlybos.

Nuo minčių prie veiksmų

Iš pradžių gimsta mintis, ryžtas ir didelis noras, tuomet atsiranda idėjų viso to įgyvendinimui. Svarbiausia užduotis – žiedo pasirinkimas. Ziedelis.lt parduotuvės kolektyvas pripažįsta, jog dažnam vyrui, tai tikras iššūkis ir galvos skausmas (nors ir malonus).

Klasikiniai, modernūs, su brangakmeniais – kokį žiedą pasirinkti? O ar pataikysiu su dydžiu? Būtinai kuo brangesnis, ar tai neturi reikšmės? Tokie ir panašūs klausimai neretai kamuoja tą, kuris ruošiasi pasipiršti. Mes patariame – nebijokite ir drąsiai kreipkitės patarimo. Patikėkite, žmonės, kurie dirba su juvelyriniais gaminiais, išmano visas šio grožio subtilybes.  Galite kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Svarbiausia, jog gautumėte atsakymą į Jums rūpimą klausimą.

Žiedas jau Jūsų rankose? Belieka sugalvoti, kokiu būdu, kur ir kada jį įteikti. Apie tai mes jau rašėme, galbūt pasisemsite idėjų arba sugalvosite savo būdą. Juk svarbiausia, laiminga moteris ir teigiamas atsakymas, tiesa?

Sveikiname

Jeigu jau susižadėjote ir gavote lauktą “taip”, tik džiaugtis neužtenka. Reikia kurti planą. Taip, taip, suorganizuoti vestuves ne juokas, todėl pasiruoškite darbui, o mes jį padėsime kiek įmanoma palengvinti. Kaip? Ziedelis.lt komanda pasidalins patarimais, nuo ko pradėti, kad vestuvių organizavimas būtų kuo sklandesnis ir ramesnis.

1. Svarbiausia – kalbėtis ir neskubėti. Visų pirma, aptarkite su antrąja puse, kokių vestuvių Jūs norite. Nereikia aptarti detalių, tačiau padiskutuoti dėl šventės formato – būtina. Ar norite didelės šventės, kurioje bus virš 50 žmonių? Minimaliai žmonių ir tik artimųjų ratas, o gal tik dviese saulėtoje šalyje? Pakalbėkite. Pasiruoškite tam, jog nuomonės gali skirtis. Bet kokiu atveju, turėsit prieiti bendros nuomonės, todėl be diskusijų čia tiesiog neįmanoma.

2. Biudžetas. Aptarkite bent preliminarų biudžetą, kuris būtų priimtinas abiems. Jeigu neturite nusistatę jokių ribų ir to neketinate daryti, tiesiog pradėkite vestuvių organizavimo darbus.

3. Kas organizuos vestuves? Nepriklausomai nuo to, kokios šventės norite, ją galite organizuoti patys arba pasitelkti vestuvių organizatorių pagalbą. Tai ypač patogus būdas, kuomet viskuo pasirūpins įmonė, kuri išmano visas subtilybes. Jeigu organizuosite patys, galbūt yra artimų žmonių, kurie mielai sutiktų pagelbėti? Patikėkite, viską užsikrauti ant savo pečių – didelė klaida. Neretai poros labai išvargsta, nes viską suplanuoti ir suorganizuoti nuo A iki Z patiems yra labai sudėtinga. Ypač tai galioja, kuomet planuojate dideles vestuves.

4. Kuomet jau apsisprendėte, ar norėsite karališkos puotos, ar jaukios šventės tik artimųjų apsupty, pradėkite ruošti svečių sąrašą. Jis dar bus koreguojamas, tačiau bent jau preliminarų tikrai turėsite.

5. Išsirinkite vestuvinius žiedus. Sužadėtuvių žiedo rinkimas yra vyro pareiga ir atsakomybė, o štai vestuvinius žiedus susižadėjusios poros renkasi kartu. Moterys dažnai sužadėtuvių žiedus nešioja ir po vestuvių, tad gera mintis būtų suderinti vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus. Platų aukščiausios kokybės vestuvinių žiedų su deimantais pasirinkimą rasite https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/.

6. Išsirinkite vestuvių vietą. Kur? Ar gimtinėje, ar užsienyje? Kokio restorano norite? Pradžiai būtų gerai turėti kelis variantus, o tuomet, apsilankius, išsirinkti vieną.

Tai šeši ypač svarbūs dalykai, be kurių toliau nepajudėsite. Na, o kuomet jau bus išrinkta vieta, data, svečių skaičius,žiedai,  dar lauks daug kitų darbų. Vestuvinė suknelė, pakvietimai, meniu, makiažas ir daug daug kitų malonių, bet atsakingų pasirinkimų. Nors vestuvės yra itin svarbi šventė, visgi svarbiau yra tai, kas laukia po jos – ilgas ir laimingas gyvenimas.

1 Komentaras

  • nekiškite galvos į užpakalį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video