Įžvalgos: Nuo ko šiaušiasi plaukai?

 Įžvalgos: Nuo ko šiaušiasi plaukai?

Premjerei patarinėjantys ekspertai vieną po kito kepa neįtikėtinus mokslinius atradimus (tik nesuprantu, kodėl šie tyrimai ir atradimai vis dar nėra publikuojami moksliniuose žurnaluose ir nėra nominuojami Nobelio premijai?)

Štai viena ekspertė pagaliau išaiškino visiems nesusipratėliams, kodėl neleidžiama dirbti mažoms parduotuvėms: „Jeigu į prekybos centrą žmogus ateina ir vienoje vietoje nusiperka 10 prekių, tai vadinasi, jam reikėtų pereiti 10 mažų parduotuvėlių. Ir supraskime, kad kontakto išsiskleidimas iš vieno prekybos centro į 10 riziką tikrai padidina“, – aiškino Premjerės patarėja sveikatos klausimais.

Na, pagaliau supratau. Ir laukiu kito ekspertų paaiškinimo, kodėl tik praėjusią savaitę pradėjo dirbti kirpyklos, o sporto klubai taip ir nedirba?

Juk kai žmogus užsimano sportuoti, tai jis gi nebėga į vieną klubą mankštinti bicepsų, į kitą klubą – tricepsų, o į trečiąjį – pilvo preso.

Tas pats ir su kirpyklomis: kur jūs matėte moterį, kuri vienoje kirpykloje nusidažiusi plaukų šaknis, bėgtų į kitą kirpyklą dažytis likusio plaukų ilgio? Ačiū Dievui, bent joms leista pradėti dirbti.

O kas dėl kavinių: kažin kiek yra tokių žmonių, kurie į vieną kavinę ateina suvalgyti salotų, į kitą – sriubos, į trečią – kotletų, o į ketvirtą bėga išsikrapštyti tarpdančių?

Beje, reikia pasveikinti premjerę, kad ji savo priešrinkiminį pažadą įvykdė. Mat dar prieš rinkimus būsimoji premjerė teigė, kad COVID-19 valdymu turi užsiimti ne politikai, o ekspertai. Tai štai, ekspertai ir užsiima. Ir ką tu jiems dabar padarysi?

Asmeniškai aš labai laukiau kirpyklų atidarymo. Nes labai jau dažnai šiaušiasi plaukai. Ir ne visada nuo vėjo. Dažniausiai – nuo tokių „ekspertinių įžvalgų“, kuriose įkalinta visa šalis. Su visomis ekonominėmis ir socialinėmis pasekmėmis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video