Vainotiškiai turi naują bendruomenės pirmininkę

 Vainotiškiai turi naują bendruomenės pirmininkę

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaimo bendruomenėjė – pokyčiai. Ilgametę, visiems puikiai pažįstamą ir mylimą Vainotiškių bendruomenės pirmininkę Eleną Purauskienę pakeitė taip pat kaimo gyventojams puikiai žinoma ir vertinama Vaida Čepienė. Naujoji pirmininkė pasidalino savo įžvalgomis ir atskleidė, kad jos svajonė – į bendruomenės veiklą įtraukti kuo daugiau paauglių ir jaunimo. 

Vyko susirinkimas

Vainotiškių bendruomenės namuose vyko ataskaitinis rinkiminis bendruomenės narių susirinkimas. Bendruomenės nariams prisistatė naujasis Dotnuvos seniūnijos seniūnas Modestas Tvarevičius. 

Visi išklausė išklausė pirmininkės E. Purauskienės ataskaitą. Revizorė pristatė finansinę ataskaitą. Vyko naujo bendruomenės pirmininko  rinkimai. Balsų dauguma lėmė, kad naująja pirmininke tapo puikiai vietos gyventojams pažįstama vietos aktyvistė V. Čepienė.

Organizatorių nuotr.

Žmonių linkėjimai

Vainotiškių kaimo bendruomenė padėkojo buvusiai pirmininkei E. Purauskienei už meilę Vainotiškiams ir vainotiškiečiams, už nuoširdų rūpestį, už išgražėjusį kaimą, už daugybę švenčių, renginių ir kelionių, už tai, kad bendruomenei ji skyrė ne tik savo laiką, bet ir širdį.

Vainotiškiečiai taip pat pasveikino ir naująją pirmininkę V. Čepienę bei linkėjo jai didžiulės sėkmės naujame kelyje.

Daugiau nei dešimtmetį 

„Vainotiškių bendruomenės veikloje dalyvauju daugiau kaip 10 metų. Bendruomenę apibūdinčiau vienu žodžiu „gyva“, todėl džiaugiuosi, kad esu jos dalis. 

Ne veltui žodis „bendruomenė“ yra susijusi su žodžiais „bendra“, „bendravimas“. Tai žmonių, turinčių bendrus poreikius ir tikslus, apjungimo, susitikimų bei bendravimo vieta. 

Šiuo metu bendruomenės žmonėms, kaip ir visiems kitiems šalies gyventojams trūksta veiklos, renginių, bendravimo, tad labai viliuosi, kad  karantinui atsitraukus, organizuosime daugiau veiklų, renginių įvairaus amžiaus grupėms“, – kalbėjo V. Čepienė.

Turi svajonę

Naujoji pirmininkė pasidalino savo įžvalgomis ir atskleidė, kad jos svajonė yra į bendruomenės veiklą įtraukti kuo daugiau paauglių ir jaunimo. 

„Turiu svajonę į bendruomenę pritraukti kuo daugiau paauglių ir jaunimo, kurie galėtų laisvu laiku rinktis bendruomenės namuose ir užsiimti įvairia veikla – bendrauti, skaityti, muzikuoti, piešti, gal net sportuoti. Bet viskas ateityje…

Vainotiškių kaime nemažai naujų gyventojų, tad kviečiu prie bendruomenės narių rato prisijungti naujus narius, o tada jau atsiras ir daugiau idėjų, ir naujų galimybių“, – jungtis kvietė naujoji pirmininkė. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video