Vaikams dovanojo šventę

 Vaikams dovanojo šventę

Asmeninio archyvo nuotr.

Daiva Sipavičienė, KND pirmininkė

Paskutinį vasaros savaitgalį Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos (KND) negalią turintys vaikučiai su savo mamytėmis ir trys vaikai iš ukrainiečių šeimos vyko į kelionę. Vaikai lankėsi Kėdainių rajone esančiame pramogų parke „Adomaitynė“, kur grožėjosi  gyvūnėliais, paukšteliais, juos maitino, kai kuriuos ir glostė. Vaikai buvo pasiėmę obuolių, morkų, salotų, kopūstų, kad galėtų juos pamaitinti.

Mamoms darbo taip pat netrūko. Jos į kibirėlius pjaustė daržoves, kad vaikai galėtų maitinti gyvūnėlius ir paukštelius. Beveik dvi valandas trukęs apsilankymas parke buvo nuostabus. Vaikučiai susidraugavo, linksmi, patenkinti, laimingi.

Toliau – edukacinė pramoga Sirutiškio kavinėje „Raganė“. Pats nuostabiausias dviejų valandų laikas, kai vaikai su prijuostėmis tapo šeimininkais, kurie patys minkė tešlą, darė picas. O kol jos kepė, linksminosi žaidimų kambarėlyje.

Picos iškeptos – laikas valgyti. „Skanumėlis, puiku!“ – girdėjosi džiugūs vaikų balsai.

Dar viena edukacija – tai pagrandukų kepimas. Na, o pats didžiausias, atidžiausias ir įdomiausias, susikaupimo vertas darbas – pagrandukų marginimas maistiniais dažais. Kas kaip įdomiau papuoš pagranduką.

Laikas neprailgo, kol vaikai atlikinėjo užduotis, mamos bendravo,  klausėsi ukrainietės Olios pasakojimų ir vaišinosi kaimiška gira.

Štai tokia buvo negalią turinčių vaikučių šventė – pabūti kartu, drauge, su visais. Ir esu be galo laiminga, kad saviems vaikams galėjau padovanoti bent trupinėlį džiaugsmo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video