Vagystės iš automobilių nesibaigia

 Vagystės iš automobilių nesibaigia

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo apvogtas lengvasis automobilis, stovėjęs prie J. Basanavičiaus g. 130-ojo namo./Andriaus Petronaičio nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusią savaitę Kėdainių mieste prasidėjusios vagystės iš automobilių nesiliovė. Mieste savaitgalį apvogti mažiausiai du automobiliai. Tiesa, vagies grobis itin menkas – dažniausiai smulkmenos, tačiau savininkams skaudu dėl suniokotų ir išverstų automobilių.

Vagystės naktį

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo apvogtas lengvasis automobilis, stovėjęs prie J. Basanavičiaus g. 130-ojo namo.

„Vagis pavogė DVD „magą“, kuris praktiškai bevertis, nes sugedęs, neišlenda ekranas. Jei kas siūlys – nepirkite. Praneškite man, aš jums sumokėsiu, nes norėčiau pakalbėti su tuo narkomanu vagimi akis į akį.

Žala būtų kaip ir nedidelė. Bet taip išdraskė viską, išplėšė. Tiesiog baisu. Dar akinius paėmė, mėlynus „Neimar“ firmos. Gaila, nes tai dovana buvo.

Ir visą vaistinėlę išvertė, susirinko, kas reikalinga“, – pasakojo nuo vagių nukentėjęs Andrius Petronaitis.

Priminsime skaitytojams, kad apie pirmąsias vagystes iš automobilių gyventojai prabilo praėjusią savaitę.

Aut. past.

Keista vagystė

Nukentėjusysis pastebėjo, kad vagies braižas išties keistas. Jis vogė tik smulkius daiktus, o didelius ir brangius – paliko.

„Manau, kad tai narkomano darbas. Stiprintuvas bagažinėje buvo, kolonėlė, dėžė didelė, bet jų neėmė. Paėmė tai, kas į kuprinę telpa. Magnetola, akiniai, gal dar kelios smulkmenos. Su kuprine eina ir tikrina“, – dėstė  A. Petronaitis.

Dar viena

Dar viena mašina apvogta naktį iš penktadienio į šeštadienį Kėdainių miesto Chemikų gatvėje. Automobilis apvogtas prie 4-uoju numeriu pažymėto namo. Savininkas teigė, kad pavogti asmeniniai daiktai.

Kiek tiksliai automobilių apvogta savaitgalį – neaišku, mat dalis gyventojų dėl menkaverčių nuostolių nesikreipia į pareigūnus.

Pastebėjo įtariamąjį

Priminsime skaitytojams, kad apie pirmąsias vagystes iš automobilių gyventojai prabilo praėjusią savaitę.

Naktį iš gruodžio 13-osios į 14-ąją didžiausius nuostolius patyrė Dalius Cibulskas. Vyras pranešė, kad laikotarpiu nuo dešimtos vakaro iki šeštos valandos ryto buvo apvogtas jo automobilis „Opel Signum“, kuris stovėjo A. Kanapinsko gatvės 12-ojo daugiabučio namo kieme.

Vagis į automobilį įsilaužė per dureles. Pavogė viduje buvusius daiktus: akumuliatorinį diskinį medžio pjūklą, raktų komplektą, mobilųjį telefoną „Samsung Galaxy“, radijo bangų moduliatorių, sportinę „Puma“ kuprinę, vairuotojo pažymėjimą ir net vaiko kepurę.

Pastebėjo įtartiną

Žmonės tą vakarą pastebėjo įtartiną asmenį, taip pat jie teigė girdėję neįprastai dažnai kaukiančias automobilių apsaugos signalizacijas.

To paties daugiabučio namo kieme tą pačią naktį buvo apvogtas ir dar vienas automobilis. Tačiau tą kartą savininkai į policiją nesikreipė. Kraštietė Iveta Žiupsnytė neteko grotuvo, buvo išplėšta daiktadėžė, išversti daiktai.

Ragina kreiptis

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, o pastebėjus vagystę – pranešti.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video