Vagys siautė ir mieste, ir rajone: vienas įtariamasis sulaikytas

 Vagys siautė ir mieste, ir rajone: vienas įtariamasis sulaikytas

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės./Asociatyvi BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariate per dvi dienas užregistruotos dvi vagystės – vagys brovėsi ir į namus mieste, ir į privačias sodo valdas. Beje, policijos pareigūnai šiomis dienomis vieną asmenį sulaikė ir prašo atpažinti rastus galimai pavogtus daiktus.

Dingo kepsninė

Penktadienio vakarą, apie pusę šešių, Vilainių seniūnijos Vasariškių kaimo sodininkų bendrijoje pastebėta, kad iš lauko virtuvės pavogta kepsninė „Komado Bono media“.

Žmonės kreipėsi į policiją ir paaiškino patyrę 600 eurų materialinę žalą. Dėl vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Didelė žala

Šeštadienį, prieš pat vidurnaktį, Kėdainiuose pastebėta dar daugiau materialinių nuostolių atnešusi vagystė.

Iš namų J. Basanavičiaus gatvėje pavogti juvelyriniai dirbiniai, dvi rankinės, net kvepalai.

Nukentėjusieji kreipėsi į policiją ir teigė patyrę net apie 9 500 eurų žalą. Svetimus daiktus pagrobę asmenys ieškomi.

Kėdainių rajono policijos komisariate per dvi dienas užregistruotos dvi vagystės – vagys brovėsi ir į namus mieste, ir į privačias sodo valdas.

Aut. past.

Gal atpažįstate?

Policijos pareigūnai nuolat kovoja su ilgapirščiais ir aiškinasi, kas įvykdė nusikalstamas veikas.

Štai visai ne per seniausiai buvo sulaikytas įtariamasis, pas kurį buvo rasta galimai vogtų daiktų. Pareigūnai ieško šių daiktų savininkų.

Asmenis, atpažinusius savo daiktus, prašome kreiptis į Kėdainių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Birutę Ukrinaitę (A. Mickevičiaus g. 25, 92 kabinetas) arba tel. 8 700 63 65.

Gresia belangė

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti vagis, šiems grės ilgi belangės metai, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

8 Komentarai

 • Mancura ir tuos visus kitus valkatas narkomanus reik purtyti

 • Vėl tas arba,arba arba.Pidatamd rankas nukapoti.

  • Galės Atkočiūkas savo ubagem per dovanoti, tai ką pasiėmė svetimo. O Sonata Abrazaityte, ar tiks tau šitie dalykai. Menkystos, kad jūs suparalyžuotu išgamos.

   • Atkota velnias visa laika buvo Baryga

 • Narkusu proviso mieste. Policijos nebereikia
  Reik spardyt siknas ir bus tvarka. Policijos jie nebijo nes ubagai yranirko is ju neatimsi

  • Tiks tiks viska buduliai ima kas verta daugiau 1 euro

 • Nuo vagies daiktų nepaslėpsi.

 • Ei atkota gal gali nuciulpt man kota

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video