Vagys ruošėsi nugvelbti šviestuvus

 Vagys ruošėsi nugvelbti šviestuvus

Krakių seniūniją pasiekė informacija, kad ilgapirščiai galimai ruošiasi juodiems darbeliams – ketinta pavogti visai neseniai miestelyje įrengtus šviestuvus./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ilgapirščiai nesnaudžia ne tik Kėdainių mieste, bet ir rajone. Štai neseniai buvo ruoštasi pavogti neseniai Krakių miestelyje įrengtą gėlynų apšvietimą. Beje, tai jau būtų ne pirmas atvejis šiemet mūsų rajone, kuomet dingsta lauko šviestuvai.

Informavo gyventojai

Krakių seniūniją pasiekė informacija, kad ilgapirščiai galimai ruošiasi juodiems darbeliams – ketina pavogti visai neseniai miestelyje įrengtus šviestuvus.

„Gavęs iš žmonių informaciją, nedelsdamas nuvykau jos patikrinti.

Akivaizdžiai matėsi, kad beveik išsukti visi šviestuvus laikantys varžtai. Tai ne kas kita, o pasiruošimas šviestuvus nugvelbti.

Gerai, kad laiku buvo pastebėti šie piktavalių darbai, tam bus užkirstas kelias“, – pažymėjo Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Akivaizdžiai matėsi, kad beveik išsukti visi šviestuvus laikantys varžtai.

Yra žmonių

Vietos seniūnas neslepia, kad Krakėse yra asmenų, kuriems vis užkliūva vykdomi geri darbai. Tačiau taip pat yra ir daug pilietiškų žmonių, kurie seniūną informuoja apie vykdomus blogus darbus, piktus kėslus. 

„Ačiū pilietiškiems gyventojams, kurie mane nuolat informuoja.

Aš esu sakęs, kad geriems žmonėms anonimiškumą garantuoju. Juk mūsų visų tikslas – gražesnės Krakės“, – dėkojo seniūnas.

Vietos seniūnas neslepia, kad Krakėse yra asmenų, kuriems vis užkliūva vykdomi geri darbai.

Aut. past.

Padeda kameros

Kėdainių rajono kaimuose kasmet didėja dėmesys gyventojų ir jų turto saugumui.

Siekiant saugoti žmonių turtą, jų sveikatą, kaimuose įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros.

Vienos seniūnijos kameras jau neseniai įrengė, kitos –  ruošiasi įrengti. Kiek anksčiau kameras įsirengusios seniūnijos – džiaugiasi rezultatais.

Seniūnijų vaizdo stebėjimo kameromis Kėdainių rajone buvo išaiškintas ne vienas viešosios tvarkos pažeidimas, kaltininkai buvo nubausti.

5 Komentarai

  • Šaunu,kad seniūnas toks ūkiškas,tikras šeimininkas. Jam rūpi,kad viskas būtų sutvarkyta ir gražu.

  • Seniunui jau vaidenasi, kad ji visi puola. Nesusikalba su jaunimu, gal problemu reikia ieskoti savyje? Nuolat giria mera, atrodo, kad ji isimylejes butu. Nu ir turim seniuna.

  • Krakių seniūną žmonės jau praminė pagyrų puodu. Juokiasi jau visa seniūnija. Jau taip seniūnas save myli, kad tuoj savo statulas miestuke pradės statyti.

  • Kaip pavydas lipa per krastus, tai ka be darytu gero seniunas, vis kazkokiem grikio pakalikam blogai, tai vaidenasi, kad Tamuli giria, tai vel kas blogai

  • Gal tas jusų seniunas su Tamuliu šmutkes susimete. Tik kuris bus žmona kuris vyras????

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video