Užkliuvo autobusų stotelės stiklas

 Užkliuvo autobusų stotelės stiklas

J. Basanavičiaus gatvėje išdaužtas autobusų laukimo paviljono stiklas. Šalia mėtėsi stiklo šukės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų pastebėta, kad mieste, J. Basanavičiaus gatvėje, galinėje autobusų stoties stotelėje išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas.

Kol kas nežinoma

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas paviljono stiklas, kol kas nežinoma. Atsirado kėdainiečių, kurie teigė, jog ketvirtadienį perpiet stiklas dar buvo sveikas, o vakare jau išdaužtas.

Tuomet peršasi išvada, kad stiklas dužo dienos metu ar pavakariu. Ar įvyko nelaimingas atsitikimas, ar kažkas tyčia išdaužė stiklą, kol kas neaišku.

Surinko seniūnija

Pirmadienio rytą Kėdainių miesto seniūnija sureagavo ir pasiuntė darbininkus surinkti stiklo duženų. Jos buvo sušluotos, surinktos ir išvežtos.

Autobusų laukimo stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija, tad jos darbininkai labai operatyviai pasirūpino išdaužtą stiklą pakeisti nauju.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Aišku, naują stiklą teko pirkti iš mūsų visų, mokesčių mokėtojų, pinigų. O jei vis tik pavyks nustatyti kaltininką – šiam teks paploninti piniginę.

Sumos nemenkos

Kėdainiai niekuo nesiskiria ir nuo didžiųjų Lietuvos miestų. Panašių problemų kyla ir Kaune, ir Vilniuje, ir kitur.

Dėl išdaužto paviljono stiklo, jei nesugadinta paviljono metalo konstrukcija, seniūnija patiria kelių šimtų eurų nuostolį, nes grūdintas stiklas brangus.

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas autobusų laukimo stotelės stiklas – kol kas nežinoma.

Aut. past.

Dūžtantis paprastas stiklas sužalotų žmogų. Visais vandalizmo atvejais kreipiamasi į policiją. Kartais pareigūnams pavyksta nustatyti chuliganus, ypač tais atvejais, kai jie suniokoja ir kitą turtą, ir prisiteisti net tūkstantinę žalą.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis gyventojų prašo nebūti abejingiems ir, pamačius niokojant autobusų laukimo paviljonus ar kitą miesto turtą, paskambinti policijai.

„Tai yra visų mūsų turtas. Turime jį saugoti ir tausoti“, – teigia V. Petraitis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video