Skip to content

Užpultas autobuso Jonava–Kėdainiai vairuotojas

 Užpultas autobuso Jonava–Kėdainiai vairuotojas

Viešajame transporte – nemalonus incidentas. Neblaivus ir agresyvus keleivis užpuolė maršrutinio autobuso Jonava – Kėdainiai vairuotoją. Įsiutusį keleivį tramdė policijos pareigūnai, jam gresia rimti nemalonumai.

Incidentas vidurdienį

Incidentas įvyko birželio 12-osios popietę. Kauno apskrities vyriausisis policijos komisariatas praneša, kad į autobusą įlipęs neblaivus vyras smūgiavo autobuso vairuotojui po to, kai šis keleivio paprašė užsidėti veidą dengiančią kaukę, mat viešajame transporte karantino laikotaroiu tai yra privalu. Autobuso keleiviai į įvykio vietą iškvietė policijos pareigūnus.

Ramino policija

Įtūžusį vyriškį teko raminti policijos pareigūnams. Jie įvykio vietą atvyko labai operatyviai.

Netrukus paaiškėjo, kad iš Jonavos į Kėdainius vykstančiame autobuse siautėjo 64-erių metų keleivis. Vyriškis buvo neblaivus – jam nustatytas vidutinis 1,55 promilių girtumas. Siautėjęs vyriškis pristatytas į Jonavos rajono policijos komisariatą. 

Gresia nemalonumai

Kauno apskrities policija informuoja, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Vyriškis bus baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Jam taip pat gali būti taikomas ir administracinis nusižengimas dėl karantino sąlygų nesilaikymo. Už tai gresia piniginė bauda nuo 500 iki 1500 eurų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video