Ukraina dalyvaus derybose su Rusija prie sienos su Baltarusija

 Ukraina dalyvaus derybose su Rusija prie sienos su Baltarusija

Paulius Peleckis/Fotobankas nuotr.

AFP-„Interfax“-BNS inf.

Ukraina sekmadienį pranešė surengsianti derybas su Rusija prie sienos su Baltarusija, netoli Černobylio atskirties zonos.

Ši žinia buvo paskelbta po Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio ir Baltarusijos autoritarinio lyderio Aliaksandro Lukašenkos pokalbiui telefonu, ketvirtą dieną tęsianti didelio masto Rusijos pajėgų puolimui prieš provakarietišką kaimynę.

„Politikai susitarė, kad Ukrainos delegacija susitiks su Rusijos atstovais be išankstinių sąlygų, prie Ukrainos ir Baltarusijos sienos netoli Pripetės upės“, – sakoma V. Zelenskio kanceliarijos pranešime.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sakė, kad jo šalies delegacija šiuo metu yra Baltarusijos mieste Gomelyje.

Kalbėdamasis su Ukrainos prezidentu A. Lukašenka sakė, kad vykstant deryboms „visi lėktuvai, sraigtasparniai ir raketos“, dislokuoti jo šalyje, liks ant žemės.

„Lukašenka prisiėmė atsakomybę, kad Ukrainos delegacijai vykstant, dalyvaujant derybose ir grįžtant visi lėktuvai, sraigtasparniai ir raketos, esantys Baltarusijos teritorijoje, liks ant žemės“, – sakoma pranešime, paskelbtame prezidentūrai Minske artimo platformos „Telegram“ kanalo „Pul Pervogo“.

2 Komentarai

  • Visi normalūs naujienų portalai draudžia komentuoti feisbuke karo tema, o Rinka kaip visada atsilieka nuo respublikinių. Ir komentuoja kvailiai, ar jums negėda?

  • O , tau anonime, negėda? Juk irgi komentuoji.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video