Ūkiniame pastate rasta negyva moteris

 Ūkiniame pastate rasta negyva moteris

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Krakių miestelyje paskutinės metų dienos paženklintos mirtimi – ūkiniame pastate rasta negyva moteris, kūną aptiko pastato šeimininkė.

Gruodžio 28 d. apie 15.00 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Krakių miestelio Klaipėdos gatvėje esančiame ūkiniame pastate rastas mirusios moters kūnas.

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai. Specialistai nustatė, kad mirusioji yra 1947 metais gimusi Kėdainių rajono gyventoja.

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštę“ informavo, kad pirminės apžiūros metu smurtinė mirtis neįtariama.

Pirminiais duomenimis, moters kūną ūkiniame pastate rado pastato šeimininkė. Ji apie radinį informavo vietos seniūniją, kuri ir susisiekė su specialiosiomis tarnybomis.

Pati pastato šeimininkė teigė, kad moteris pas ją svečiavosi. Šeimininkė pasakojo, kad tądien buvo išvykusi, o sugrįžusi jau rado savo viešnią negyvą.

Policijoje pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

1 Komentaras

  • Nugriuvo gal tarp malkų? Kiek daug mirčių šiomis šventinėmis dienomis. Telepatijos kažkokios.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video