Ūkiams modernizuoti – 80 mln. eurų paramos

 Ūkiams modernizuoti – 80 mln. eurų paramos

BNS nuotr.

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) pranešė skirsianti 80 mln. eurų paramos ūkiams modernizuoti, iš kurių 30 mln. eurų – lengvatinėms paskoloms.

Viceministras Egidijus Giedraitis sako, kad už šias lėšas ūkiai galės įsigyti naujos žemės ūkio technikos ir įrangos, technologinių įrengimų, naujų transporto priemonių.

„Investicinė parama itin svarbi stiprinant ūkius, didinant viso šalies žemės ūkio  konkurencingumą, skatinat diegti inovacijas, gaminti didesnės pridėtinės vertės produktus“, – pranešime teigė jis. 

Paraiškas ūkininkai gali teikti nuo lapkričio 6 dienos iki Naujųjų metų. Parama vienam projektui negali viršyti 0,5 mln. eurų, bus finansuojama iki 50 proc. visų tinkamų išlaidų vertės.

Nuo 2000-ųjų iki 2021 metų pagal priemonę „Investicijos į žemės ūkio valdas“ suteikta daugiau kaip 1 mlrd. eurų paramos, paremta daugiau kaip 3 mlrd. investicijų, įskaitant ir paramos gavėjų įnašą.

7 Komentarai

  • Kaži kiek gaučiau paramos parašęs projekta savo passato modernizavimui? Juk jis man uždirba pinigus. Tas pasatėlis kantriai mane vežioja jau penkiolika metų į darba nors jam jau beveik 30 metu. Ar čia tik paramas naujiems džipams duos?

  • A man senai padlai nubyres koks limonas???

    • O ką tu gero ir naudingo nuveikei gyvenime? Už ką tu nori milijono?

  • A man senai padlai nubyres koks limonas???

  • Gali is abieju sauju ciupt, kur tau neklius sena klimaksine boba, dar daugiau buciuosi rura leansbiergui, dar daugiau gausi, nukvakele

    • Nuoirkite Nefui kasnors kelnes, kiek gali važinėti su tais treningais kaip ubagas…

  • Man tik dviraciu takai rupi ir leansbergas, nepykit ant manes durniaus, amen.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video