Ugniagesiai lieja ledo areną

 Ugniagesiai lieja ledo areną

Prie „Aušros“ progimnazijos pastatytame daugiafunkciame aikštyne jau kelias dienas darbuojasi ugniagesiai gelbėtojai – vyrai pakaitomis lieja vandenį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose, prie „Aušros“ progimnazijos, pastatytame daugiafunkciame aikštyne jau kelias dienas darbuojasi ugniagesiai gelbėtojai – vyrai pakaitomis lieja vandenį. Artimiausiomis dienomis šis aikštynas veiks kaip ledo arena, kurioje žiemos pramogomis galės mėgautis visi norintys.

Artimiausiu metu

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius pažymėjo, kad ledo liejimas nėra greitas procesas, mat jį lieti reikia iš lėto, tolygiai.

„Savivaldybės ugniagesiai jau kelinta diena darbuojasi aikštyne. Lieja vandenį ir artimiausiomis dienomis tikimės kraštiečius ir svečius pakviesti į ledo areną.

Kiek žinau, viskas vyksta sklandžiai, pamažu, nes ledas turi būti išlietas tolygiai. 

Nors savivaldybėje buvo kilusi diskusija dėl pabrangusios elektros energijos ir su tuo susijusių kaštų, tačiau priimtas sprendimas, kad visgi arena veiks.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Jos laukia ir vaikai, ir vyresni, ir ledo ritulio žaidėjai.

Turime tokį pastatą ir reikia jį išnaudoti. Puiki nemokama žiemos pramoga gyventojams“, – pasidžiaugė A. Kacevičius.

Atidarė pernai

Šiemet jau bus oficialus antrasis sezonas, kuomet mieste veiks ledo arena.

Praėję metai parodė, kad šis statinys gyventojams labai reikalingas – čia niekuomet netrūko pramogautojų.

Artimiausiomis dienomis šis aikštynas veiks kaip ledo arena, kurioje žiemos pramogomis galės mėgautis visi norintys.

Aut. past.

Kėdainių rajono savivaldybė primena, kad labai svarbu, jog mūsų bendruomenė elgtųsi atsakingai ir saugotų įrangą bei patį ledą.

Negalima ant ledo lipti su purvinais batais, nes tai daro nepataisomą žalą, todėl suaugusieji turėtų perspėti vaikus ir nupirkti jiems pačiūžas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video