Ugniagesiai iš Nevėžio ištraukė statinę

 Ugniagesiai iš Nevėžio ištraukė statinę

Gelbėtojai prie pat upės nurodytoje vietoje privažiuoti negalėjo, jie savo automobilį pastatė šalia esančiame keliuke ir iki Nevėžio nuėjo pėsčiomis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio popietę Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai ant kojų buvo sukelti dėl Nevėžio upėje pastebėto neįprasto daikto – metalinės statinės. Ieškoti upėje plūduriuojančios statinės buvo pasiųsti du ugniagesių gelbėtojų skyriai. 

Pranešė pilietis

16 val. 17 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Nevėžio upėje ties Josvainių gatve, plūduriuoja metalinė statinė, aplink – neaiškios kilmės putos.

Pranešėjas baiminosi, kad iš statinės galimai teka kažkokie teršalai, kurie gali pakenkti upei.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti pirmasis ir antrasis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai.

Ugniagesiai rado upėje plūduriuojančią statinę. Buvo išžvalgyta aplink esanti teritorija.

Aut. past.

Ištraukė statinę

Gelbėtojai prie pat upės nurodytoje vietoje privažiuoti negalėjo, jie savo automobilį pastatė šalia esančiame keliuke ir iki Nevėžio nuėjo pėsčiomis. 

Ugniagesiai rado upėje plaukiojančią statinę. Buvo išžvalgyta aplink esanti teritorija.

Iš upės ištraukta sandari tuščia metalinė 200 litrų statinė. Vandens paviršiuje jokių neaiškios kilmės produktų nepastebėta.

1 Komentaras

  • Čia,kaip tam Rusų filme.Ištraukė statinė spirito,paskiau tris dienas visi šventė.Nevėžis pro Baltarusija neteka,greičiausiai prie Kavarsko įmetė Anykščių gamybos obuolinio.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video