Tyrimą pradės remdamiesi nuogirdomis

 Tyrimą pradės remdamiesi nuogirdomis

Etikos sargai viešumui pasakė – ne. Jei pritars rajono taryba, tai, kas bus svarstoma šioje salėje per Etikos komisijos posėdžius, liks po devyniais užraktais./Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Politikę Nijolę Naujokienę opozicija vėl apskundė rajono Etikos komisijai. Šį kartą dėl jos nugirsto asmeninio pokalbio.

Naujojo Etikos komisijos pirmininko Virmanto Pikelio vedami krašto etikos sargai nusprendė, kad pradės tyrimą N. Naujokienės atžvilgiu bei kreipsis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK).

„Komisija priėmė sprendimą pradėti tyrimą tarybos narės Nijolės Naujokienės atžvilgiu dėl galimų Vietos savivaldos įstatymo, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento bei Valstybės politikų elgesio kodekso pažeidimų.

O taip pat komisija nutarė kreiptis į VTEK dėl galimo viešųjų ir privačių interesų konflikto“, – „Rinkos aikštę“ informavo V. Pikelis ir patikslino, kad į VTEK bus kreipiamasi siekiant išsiaiškinti, ar N. Naujokienė nepažeidė viešųjų ir privačių interesų konflikto nenusišalindama ir balsuodama už vicemero Pauliaus Aukštikalnio kandidatūrą į Narkotikų ir kontrolės komisijos vadovo pareigas, mat šis yra jos dukters sutuoktinis.

Politikę Nijolę Naujokienę opozicija vėl apskundė rajono Etikos komisijai. Šį kartą dėl jos nugirsto asmeninio pokalbio. Tuo tarpu kita rajono tarybos narė Adelė Štelmokienė, patekusi į panašią situaciją kaip ir N. Naujokienė, rajono etikos sargams neužkliuvo.
„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Tuo tarpu kita rajono tarybos narė Adelė Štelmokienė, patekusi į panašią situaciją kaip ir N. Naujokienė, rajono etikos sargams neužkliuvo.

A. Štelmokienė taip pat nenusišalino ir dalyvavo tame pačiame balsavime, nors į Narkotikų ir kontrolės komisijos pirmininko vietą kandidatavo jai artimas asmuo – dukra.

Tuo tarpu kita rajono tarybos narė Adelė Štelmokienė, patekusi į panašią situaciją kaip ir N. Naujokienė, rajono etikos sargams neužkliuvo.

Aut. past.

Dėl tokio A. Štelmokienės elgesio Etikos komisijai klausimų nekilo ir niekas net neužsiminė, kad kreipiantis į VTEK dėl N. Naujokienės, tokiu atveju turėtų būti kreipiamasi ir dėl A. Štelmokienės galimo viešųjų ir privačių interesų konflikto. 

N. Naujokienė rajono etikos sargų nemalonėn pateko būtent po minėto balsavimo. Balsavimui pasibaigus, nebuvo išjungtas N. Naujokienės mikrofonas ir į eterį pateko jos asmeninio pokalbio telefonu fragmentas po balsavimo, dėl kurio opozicija ir apskundė ją rajono Etikos komisijai.

25 Komentarai

 • Taip būna, kai į valdžią sulenda giminės. Nepotizmas…

 • Rinka kaip visada klaidina žmones. Naujokienė į VTEKą paduota dėl to, kad darė spaudimą dėl savo žento, o ne – kad balsavo už jo kandidatūrą! Štelmokienės balsavimas visai čia ne prie ko. Palikit, r.a. nuopezos, ramybėje normalią politikę.

 • Tai pagal Garbingos žurnalistės kvailą Nijoles apgynimą reikia paduoti Nijolę į etikos komisijos svarstymą, nes jin balsavo už žento postą į vicemerusPonia Egle, gyvenkit savo galva, o tai susigadinsit savo reputaciją amžinai, tarnaudama klanui.Manau pačiai turėtų būti gėda savęs pačios.Pasigilink, ką parašei.

  • Šunys loja karavanas važiuoja. Kiek galima žmogų ėst. Jūs manot, kad čia durniai gyvena, kad Nijolės per 50 metų nepažystam? Gėda.

 • Rinkos Aikštė, kada nustosit meluoti?

  Pirma: Naujokienės pokalbis ne po balsavimo, o vykstant balsavimui (buvo grasinama Fiodorovai, už tai, kad ji neteisingai balsuoja)
  Antra, Naujokienė į VTEKą paduota dėl spaudimo balsuoti už savo nevykusį žentą. Nustebsiu, jeigu VTEKas nepripažins to kaip viešų ir privačių interesų supainiojimo

 • Kėdainių politikos žiedas: vienas teistas ir nuteistas, antras teistas už policininkų girtų dengimą, viena valdiškos medžioklė už valdiškus pinigus edė ir gėrė, kitas „‘ balvons“ pagal meilės nurodymus balsuoja. Dar motinos – dukros ššš pasiutpolkė, uošvienės- žento duetas ir viskas.Lauk visus.Dar jie čia skundžia viens kitą.

  • Nijolyte,nebėr bizniuko

 • Kiek jūs ėsit normalų žmogų. Kam čia įdomu kas ką telefonu kalba. Pažiūrėkit ką patys komentuojat ir kaip kiršinat žmones. Velniam mes jus rinkom . Ar pletkam nešioti po Kėdainius?

 • Ot tai rado ką kalbėt. Kam čia tokios komisijos reikalingos ir įdomios. Ką jūs čia nusišekat. Spaudimą mat darė. Pro kurį galą? Gana čia tos propagandos. Visus ponios Nijolės postus feisbuke skaitau. Galiu visiem pasakyt: važiuokit į kitą kaimą pletkint. Nijolė nuostabus žmogus. Tiek metų visi kartu, o jūs iš pavydo norit šmeižt. Durnėkit, jeigu jum to reikia.. Šlykštu.

 • Tokia protinga, bet pasielgė kvailai, ir galvoja, kad aplink nevisai protingi. Suklydo, lai prisipažîsta , bet atsirado neliečiamoji.

 • Naujokienė mylimiausia mano buvusi Roberto mokytoja. Su tokia meile ji dirbo. Ir dabar malonu susitikt. Kokie menkystos turi būti, kad tokį žmogų taip pultų? Palaikau, gerbiu ir žinokit kiek aš pažįstu iš savo aplinkos tai net girdėt tų nesąmonių nenori. Žinom, kad iš pavydo puola. Pas mus taip jau įprasta. Mitingistus, kurie stovėjom už teisę pasirinkti išvadino visokiais žodžiais ir čia tas pats vyksta. Nori rimtą konkurentą pašalinti tai ir kandžiojas kaip pasiutę šunys.

  • Ai nu jei mitingistai patinka, tai nieko keisto, kad ir Naujokiene prie sirdies 😂 sueina galai 😂 ir kas jums draudzia kazka pasirinkti? Naujokiene kaip mokytoja buvo gal ir nieko tuo metu , tiesa labai tokia sovietzmoge, ziauriai mego seti sadistine kone baime vaikam. Dabar kai prisimeni, tai atrodo nenormalu biski. Nu bet tokie laikai buvo. O kaip politike ji nuline.

 • Už Naujokienę, už teisę laisvai pasirinkti ir rinktis į mitingus, baisesnio „sovietizmo“ kokį neša pasiskelbę dabartiniai laisvės nešėjai blogiau nėra. Tu
  žmonių neskirstyk“anonome“ kaip turgaus pletkų boba čia, nebūk dievu ir varyk į savo apsimelavusią mugę ir ten pletkų fejerverkus iki apsikakojimo leisk. Ten esi laukiama.

 • Nemėgstu aš tų politikų nei vieno. Šlykštus jie man. Skundžia vieni kitus, šmeižia. Tai ar gali tokie žmones atstovaut? Visi jie toliau meluos, vieni kitus ės, o mes tam purve turim gyvent? Užbaikit vieną kartą ir pradėkit žmoniškai dIrbt ir elgtis. Ką jūs posedžiuose išdarinėjat? Manot kad nesuprantam? Pasilinksminimų vakarus rengiant. Aš sakiau, savo mokiniam paimsiu kaip patyčių pavyzdį panagrinėti. JUM VISIEM REIKIA ETIKOS KOMISIJOS, TIK NE IŠ JŪSŲ PAČIŲ SUDARYTOS. Geriau vaikus rinkt į tarybą negu tokius, kokie dabar yra. VISI. Sustoji pašnekėt su politiku , tai tuoj pradeda ant kitų politikų varyt. Visos ir visi. Jau pavargom galvom linksėt. Gėda jūs mum darot? Galiu vardais pavardint ką vieni ant kitų šnekat: tas vagis, tas melagis, tas uspaskinis, tas karbauskinis, o tas…. Gal atsitokėsit vieną kart?

 • Tikrai ilgimes buvusio mero Grinkevičiaus, miestas gražėjo, daug projektų padaryta, dabar esame sastingyje, ko ir norėti, juk ponios N. valdžia, ką nori tą daro, tik nevisad pavyksta, kai buvo 25 metus. Senamiestis kam priklauso ir kieno dėka.?Laukiame Grinkevičiaus sekančioje kadencijoje.

 • Nesu prieš ir nebuvau prieš grinkevičių. Tikrai geriau negu tamulis. Nesu ir prieš naujokienę. Kiekviens kažką padaro ir nepadaro. Įvertint sunku, nes laikas ir galimybės vis kitokios. Bet jau dabartiniai politikai tai baisūs. Gatavi vienas kitam gerklę perpjaut. Gražiai ir be piktumų gyventų kėdainiuose visi , bet visus jau užkniso tie politikieriai ir rajone ir Lietuvoj. Nieko nepadarė gero tik save liaupsina ir vieni kitus purvu pila. Teisingai rašė „Kėdainietė“ Koktu jau..

 • Panele Juste, eikit į politiką, jūs śauni mergina, galėsite pareikšti savo nuomonę įvairiais klausimais, galėsite tylėti, kad gink diev niekas jūsų negirdėtų, tik spausite knopkelę, kaip kas jums įsakys.Jei turėsite savonuomonę ir atstovausite rinkėjus, tai būsite bjauri politikė, ką rašote savo komentare apie politikikus.Sėkmes jums, labiau apsišvieskite prieš rašydama.Rinkimai ne už kalnų, manau bûtumet gera politike, bet be savo nuomonės.

 • Kaip diena tai vis N.N. etikos komisijoj. Gal ponia jau laikas į pensiją nepudrinus smegenų su savo despotizmu.

 • Pensininkai apie pensininkus kalba.
  Linčo teismo atlikėjau. Tikrai šlikštukai su savo nurodinėjimais ir beprasmės šnekom.

 • Nėr bjauresnių už politikus. Vieni kitiem gatavi gerkles perkant. O apkalbų nešiojimas,melas tai jų gyvenimo hobis. Kas gali už tokius balsuot.

 • Kokius pinigus žentui namą ponia pastatė? Nenuostabu kad tiltai griūna…

 • Girdėjau, kad Nauhokienė pastatė 5 namus sau tik adresų nežino. Dar pastatė po 5 namus trims savo vaikams. Gal dar kam reikia pagalbos. Ir pas psichiatrą gali padėt prisiregistruoti be eilės. Nereikės čia tokio lygio šūdą malt.

  • Nelysk N.N. į rudąją- išsišudinsi.

 • Visiems, net šudiniems politikams ne šudinos dienos. Šios dienos akcentas – vasaros paskutinė savaitė. Tuojau jums politikieriai, bus ir paskutinės kadencijos metai. Norėčiau, kad jūsų nei vieno neliktų, nes apart kiršinimo žmonių ir darbo dėl savęs nieko nedavėt. Mūsų pinigaus skirstot ir giriatės, ėdatės ir mus erzinat kaip dundukus. Bet mes suprantam. Gal tik į akis nesinori sakyti. Nepakeisi jūsų jau..

 • Pritariu komentarui “ Kėdainių politikos žiedas: vienas teistas ir nuteistas, antras teistas už policininkų girtų dengimą, viena politikierė valdiškoj medžioklėj už valdiškus pinigus edė ir gėrė, kitas „‘ balvons“ pagal meilužės nurodymus balsuoja. Dar motinos – dukros ššš pasiutpolkė, uošvienės- žento duetas ir viskas. Lauk visus.Dar jie čia skundžia viens kitą.“ Pridėsiu: visi kiti partiniai rankų kilnotojai ir galvų linkčiotojai ir švento mero nesibaigiančių švenčių vaizdeliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video