Tvarko miesto parko gėlynus

 Tvarko miesto parko gėlynus

Visą šią savaitę Kėdainių miesto parke pluša būrys darbininkų – ravimi bei tvarkomi miesto parko gėlynai/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visą praėjusią savaitę Kėdainių miesto parke pluša būrys darbininkų – ravimi bei tvarkomi miesto parko gėlynai. Be to, iškilus nesklandumams, laikinai parko gėlynus tenka laistyti rankiniu būdu, mat laistymo sistemoje atsirado gedimas.

Skundėsi žmonės

Kėdainiečiai pastebėjo, kad miesto parko gėlynuose želia nemažai piktžolių ir, kaip visada, ne skambino į miesto seniūniją, o savo pastebėjimus išsakė socialinėje erdvėje.

„Skundėsi žmonės. Rašinėjo žinutes. Aš ir pats mačiau, ir merui netgi pasakiau, kokia yra situacija. Vietomis žolės buvo tikrai nemažos.

Žalia veja parke nušienauta ir prižiūrima puikiai, bet žolės sužėlė parko rožynuose, tarp gėlių“, – paaiškino miesto parko seniūnaitis Ruslanas Linevas.

Prižiūri įmonė

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius teigė, kad apie parko nepriežiūrą informuotas nebuvo, seniūnija jokios informacijos iš gyventojų gavusi nebuvo, o parko gėlynus pagal sutartį prižiūri bendrovė „Josvainių gėlės“.

„Kiek man žinoma, darbuotojai ten dirba, ravi gėlynus. Žinau, kad problemų yra rožynuose. Rožės badosi, sunku ten išravėti, piktžolės labai želia.

Be to, žmonėms šią savaitę labai karšta dirbti dienomis, tačiau jie dirba. Aš suprantu ir žmones, kuriems yra sunku. Bet situacija tikrai nėra bloga, parkas prižiūrimas“, – paaiškino seniūnas.

D. Kuprijanovo nuotr.

Yra problemų

Seniūnas buvo atviras – su parko žaliųjų erdvių priežiūra yra problemų. Šiuo metu jos yra sprendžiamos.

„Kažkas nutiko su gėlynų laistymo sistema, ji neveikia taip, kaip turėtų veikti, tad parko gėlės laistomos rankiniu būdu. Vežamas vanduo automobiliais.

Šiuo metu mes bendraujame su rangovu, problemą reikės spręsti, nes parkas didelis, palaistyti jį tikrai nėra paprasta“, – paaiškino seniūnas.

Ragina nebijoti

Miesto seniūnas ragina gyventojus nebijoti ir apie pamatytas problemas pranešti tiesiogiai miesto seniūnijai. Tuomet problema bus sprendžiama daug operatyviau ir nekels bereikalingų aistrų bei sustabdys netikros ar tiesos neatitinkančios informacijos skleidimą socialinėje erdvėje.

Kėdainių miesto seniūniją apie mieste pastebėtas negeroves galite informuoti telefono numeriu 8 347 67 287.

2 Komentarai

  • „Žinau, kad problemų yra rožynuose. Rožės badosi, sunku ten išravėti, piktžolės labai želia.“ Jus čia juokaujat ar rimtai? 🙂

  • Miesto parko gėlynai tikrai labai apleisti. Seniūnas gal galėtų retkarčiais ir pats pasidomėti, kaip tvarkoma aplinka mieste, ne tik laukti pranešimų😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video