Tvarkėsi ir miestelių, ir kaimelių žmonės

 Tvarkėsi ir miestelių, ir kaimelių žmonės

Dotnuviškiai šeštadienį lietaus neišsigando ir susirinko į akciją „Darom“. Miestelėnai tvarkė bendruomenės namų vidų bei aplinką. /Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienį vykusi kasmetinė viešųjų erdvių tvarkymo akcija „Darom“ subūrė ir miestelių, kaimelių, gyvenviečių žmones. Jie į akciją rinkosi vedami vieno tikslo – kad jų gyvenamoji aplinka būtų švaresnė. Tiesa, ne visuose kaimeliuose akcija įvyko, nes žmones išbaidė lietus, tad akcija buvo nukelta į kitą savaitgalį.

Lietaus nepabūgo

Štai dotnuviškiai šeštadienį neišsigando lietaus ir susirinko į akciją „Darom“. Miestelėnai tvarkė bendruomenės namų vidų bei aplinką.

Kraštiečių į akciją susirinko išties nemažai, darbų nudirbta buvo daug, o po jų laukė ir gardūs pietūs – tradicinė Rasos charčio sriuba.

„Talka pavyko, pasidarbavome, padarėme viską, ką buvome suplanavę, oras buvo nekoks, bet padirbėjome, skaniai papietavome ir tiek“, – nedaugžodžiavo Dotnuvos bendruomenės centro pirmininkas Andrius Balandis.

Į talką būrėsi ir tolimųjų kraštų gyventojai. Štai rajono pakraštyje esančio Petkūnų kaimelio gyventojai tvarkė bendruomenės kiemo aplinką./Organizatorių nuotr.

Savas su savais

Labai smagu, kad prie akcijos prisideda ne tik eiliniai žmonės, bet ir valdininkai.

Į pagalbą atskubėjo ir Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius. Naujasis seniūnas pats gyvena Dotnuvoje, todėl jam rūpi šio miestelio aplinka ir gerovė.

„Manau, kad visiems bus geriau, jei gyvensime švaresnėje ir sveikesnėje aplinkoje“, – ištarė seniūnas ir nuskubėjo darbuotis. 

Sangailų kaimo bendruomenė buvo numačiusi akcijos „Darom“ metu sutvarkyti Liolių maudymvietę, tačiau oras buvo toks prastas, kad akciją teko nukelti.

Aut. past.

Ir tolimi kraštai

Į talką būrėsi ir tolimųjų kraštų gyventojai. Štai rajono pakraštyje esančio Petkūnų kaimelio gyventojai tvarkė bendruomenės kiemelio aplinką.

Bendruomenės vedlė Elena Banevičienė sakė, kad akcija pavyko puikiai, mat žmonės, pamatę orų prognozes, ją tiesiog paankstino ir taip išvengė lietaus.

„Mes į talką susirinkome anksčiau, ketvirtadienį, nes šeštadieniui kiekvienas turėjo savo planų. O ketvirtadienį oras buvo puikus“, – kalbėjo E. Banevičienė.

Teko atidėti

Sangailų kaimo bendruomenė buvo numačiusi akcijos „Darom“ metu sutvarkyti Liolių maudymvietę, tačiau oras buvo toks prastas, kad akciją teko nukelti.

Bendruomenės pirmininkas Mantas Kučinskas informavo, kad akcija šiame kaime vyks kitą šeštadienį.

„Dėl stipraus lietaus akciją teko nukelti, ji vyks kitą šeštadienį, 11 valandą, visus maloniai kviečiame“, – susiburti kvietė M. Kučinskas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video