Truskavoje atidarytas atnaujintas kultūros centras

 Truskavoje atidarytas atnaujintas kultūros centras

Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Liepos 29-osios vakarą Truskavos seniūnijos gyventojai bei šio krašto svečiai rinkosi į Pavermenio kaimą, kur oficialiai atidarytas atnaujintas, dar dažais kvepiantis Truskavos kultūros centras. Beje, tądien visų susirinkusiųjų laukė įspūdingas koncertas, o kraštiečiai išreiškė viltį, kad kultūra Truskavoje ir toliau gyvuos, žmonės lankysis naujuose kultūros namuose.

Patraukli įstaiga

Visus svečius sutikusi ir sveikinusi Truskavos kultūros centro vadovė Violeta Valionienė vylėsi, kad renovuotas statinys bus moderni, patraukli įstaiga, kurioje bus šilta, šviesu ir jauku.

Daugiau kaip 450 tūkstančių eurų vertės statybinis projektas kultūros centro pastatą pakeitė neatpažįstamai – iš esmės sutvarkytas tiek įstaigos vidus, tiek ir jo fasadas, atsirado ir naujų erdvių.

Būrys svečių

Susirinkusius truskaviečius sveikino Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, „Vermenos“ žemės ūkio bendrovės vadovas Albertas Šilkaitis, statytojų UAB „Vyteda“ vadovas Justas Aleknavičius ir kt. svečiai.

Šventę vedė kultūros darbuotojai Kęstutis Valionis ir Irena Paragienė.

Susirinkusiesiems koncertą dovanojo Ramūnas ir Aušra Difartai, Klementina Beinarytė ir Mantas Dirda.

„Truskavos kultūros centras pagaliau turi namus. Jaukius. Šiltus. Tikiuosi, kad su daug gražių idėjų bei pilna sale žiūrovų“, – linkėjo Seimo narys V. Fiodorovas.

Šventę vedė kultūros darbuotojai  Kęstutis Valionis ir Irena Paragienė. Susirinkusiesiems koncertą dovanojo Ramūnas ir Aušra Difartai,  Klementina Beinarytė ir Mantas Dirda.

Aut. past.

Modernus centras

Modernizacijos metu didelių pokyčių sulaukė Kultūros centro didžioji koncertų salė.

144 vietų žiūrovų salėje padidinta scena, taip pat įrengta moderni garso ir šviesos aparatūra, projekcinė įranga, pakabintos naujos žaliuzės.

Garso ir šviesos operatoriaus vieta iš salės perkelta į atskirą patalpą. Atliekant renovaciją taip pat sutvarkyti darbuotojų kabinetai, laiptinė, koridoriai, vestibiulis bei sanitariniai mazgai.

Kultūros centre atsirado ir naujų erdvių – čia įrengta rūbinė, dar vienas papildomas įėjimas į įstaigą, patalpos kolektyvų repeticijoms ir pagalbinės patalpos, kuriose galima susidėti instrumentus, rūbus ar kitą inventorių.

Susirinkusiesiems koncertą dovanojo Ramūnas ir Aušra Difartai./Organizatorių nuotr.

Džiaugėsi atnaujinimu

Įstaigos viduje pakeistos visos komunikacijos, šildymo ir apšvietimo sistemos, vandentiekis, atlikta elektros instaliacija. Taip pat pakeisti pastato langai, durys, grindų danga, vamzdynai, sudėtos naujos lubos.

Renovuojant pastato išorę buvo apšiltintos sienos, pakeistas ir apšiltintas stogas, įrengti evakuaciniai išėjimai, įvaža neįgaliesiems, fasadą papuošė spalviniai ir kiti apdailos akcentai.

Po renovacijos tuščias pastatas bus apstatytas baldais. Dalį jų Truskavos kultūros centro bendruomenė įsigijo prieš metus, dalį panaudos iš anksčiau turėtų.

Kultūros centro direktorė V. Valionienė džiaugėsi atsinaujinusiu kultūros centru, estetiškai patraukliomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams bei žiūrovams.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video