Truskaviečiai rūpinasi savo mokyklos likimu

 Truskaviečiai rūpinasi savo mokyklos likimu

Į mokyklos likimo aptarimą susirinko miestelio bendruomenė.

rinkosaikste.lt inf.

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Švietimo komiteto nariai ir savivaldybės vadovai lankėsi Truskavos pagrindinėje mokykloje ir su mokyklos pedagogais bei bendruomene aptarė mokyklos mokinių situaciją ir pasirinkimus švietimo tinklo įstaigų pertvarkos plane.

Mokyklos direktorė Rasa Lemkė pristatė realią padėtį, kuri bus nuo rugsėjo 1 dienos mokykloje drastiškai mažėjant mokinių.

,,Ne dėl specialistų, ne dėl ugdymo kokybės ir ne dėl priemonių, o dėl mažėjančio mokinių skaičiaus situacija mokykloje jautri ir labai skaudi“, − sakė ilgametė mokyklos vadovė.

Pasak jos, mokykloje nuo rugsėjo neliks 60 mokinių. Tokiu atveju keliai galimi tik du: arba mokyklos nelieka, arba ji tampa kitos mokyklos skyriumi. Būtent pastarąjį variantą truskaviečiai ir renkasi.

Susirinkime pasisakė ir patys pedagogai, ir seniūnas Vytautas Zakaryza, ir dėl mokyklos likimo išgyvenantis gerbiamas bendruomenės narys ūkininkas Albertas Šilkaitis. 

Į truskaviečių klausimus atsakė Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Nijolė Naujokienė ir Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė.  

1 Komentaras

  • Priimkit ukrainiečių vaikų, susigražinkit iš Ramygalos vežiojamų ir bus tų vaikų, ake niekam čia nerūpi.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video