Traktoriuku pjaunant žolę sunkiai sužalotas dvimetis

 Traktoriuku pjaunant žolę sunkiai sužalotas dvimetis

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio rytą Lietuvos policijos departamentas žiniasklaidai išplatino pranešimą apie ketvirtadienio vakarą Kėdainių rajone įvykusią nelaimę, kurios metu nukentėjo dvimetis. Tiesa, pareigūnai praneša, kad įvykis įvyko rajone, tačiau kokiame miestelyje ar kaime – nedetalizuojama. 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų surinktais duomenimis, nelaimė atsitiko birželio 9 d. apie 20 val. 50 min. Kėdainių rajone. 1983 metais gimęs vyras traktoriuku pjaudamas žolę ir važiuodamas atbuline eiga sužalojo 2020 metais gimusį berniuką.

Mažametis dėl sužalojimų pristatytas į ligoninę. Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas dėl neatsargumo sunkiai sužalojo ar susargdino žmogų, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Papildyta

„Rinkos aikštės“ duomenimis, traktoriuką, sužalojusį dvimetį, vairavo jo tėtis. Nelaimė įvyko Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaime. 

Berniukui į pagalbą buvo pasiųsti netoliese, Pelėdnagiuose, įsikūrę Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties medikai.

Klasterinės brigados ir buvo įkurtos tam, kad skubiai pagelbėtų rajonų kolegoms, kai pacientai

patiria sunkias traumas ir juos kuo skubiau reikia nugabenti į didmiesčiuose esančias ligonines.

Gydymo įstaiga apie dvimečio būklę duomenų neteikia, policijos pareigūnai informavo, kad traktoriuką vairavęs vyras buvo blaivus.

Pirminiais duomenimis, sunkiai sužalotą vaiką į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių atvežė ne medikų automobilis, o patys vaiko artimieji. Vaikui buvo labai stipriai traumuota koja. Pagalbą vaikui teikė Reanimacijos skyriaus medikai. Kėdainių ligininėje suteikus pirmąją pagalbą vaikas buvo skubiai išgabentas į Kauno klinikas.

Įvykis tiriamas.

7 Komentarai

  • Sveikatos vaikui.

  • Mus mokė tėvai nelįsti prie traktorių, žoliapjovių ir dalgių nuo mažens taip mokydavo, o dabar vaikams nieko nepasakysi, o ką jau kalbėti apie neapdairius suaugusius, kurie irgi susižaloja dirbdami žemės ūkio darbus.

    • Pabandyk pamokyti dvimetį. Jie yra patys landžiausi ir nori būti visur ir viską paliesti, paimti. Ne vienas dvimetis nuskendo, buvo pervažiuotas, iškrito ir pan. Deja. Ir tik tėvai gali jiems padėti – tiek priežiūra, tiek atitinkamo aplinkos sukūrimu

  • Gaila, bet kojos išgelbėti nepavyko:(

  • Nesuprantu žurnalistų nutinka tokia didžiulė nelaimė, o jūs rašot apie baudžiamąjį kodeksą, laisvės atėmimą vietoj užuojautos Dieve Dieve, negi nesuprant, kad čia nelaimė.

    • Taigi čia info iš policijos. Ką policija daro? Iš esmės jų rodiklis – kiek pasodino, kiek baudų išrašė. Ką dar žurnalistui rašyti? Džiaukis- dar neinterpretuoja, kaip didieji portalai, kai tiesa kažkur anapus. Čia ne tik pirminę info suteikė, bet ir sumedžiojo patikslintos info. Geras darbas

  • Labai gaila mažylio ir šeimos…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video