Tragiškas gaisras Kėdainių rajone: daržinėje rastas sudegęs žmogaus kūnas (FOTOGALERIJA)

 Tragiškas gaisras Kėdainių rajone: daržinėje rastas sudegęs žmogaus kūnas (FOTOGALERIJA)

Numalšinus liepsnas daržinėje rastas sudegęs vyro kūnas. Manoma, kad gaisras kilo nuo neatsargaus rūkymo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vakarą visos specialiosios tarnybos skubėjo į Gineitų kaimą, mat buvo gautas pranešimas apie didelį gaisrą. Numalšinus liepsnas daržinėje rastas sudegęs vyro kūnas. Manoma, kad gaisras kilo nuo neatsargaus rūkymo.

Pranešė kaimynai

19 val. 35 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Gineitų kaime atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Pranešėjas informavo, kad visas ūkinis pastatas skendi liepsnose, šalia yra gyvenamasis namas, kuriame gyvena dvi vyresnio amžiaus moterys.

Į įvykio vietą išsiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos: Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės, Dotnuvos ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Šeštadienio vakarą visos specialiosios tarnybos skubėjo į Gineitų kaimą, mat buvo gautas pranešimas apie didelį gaisrą.

Aut. past.

Stogas sukritęs

Atskubėjus pirmiesiems ugniagesiams gaisro pašvaistė buvo matoma visame kaime, nedidelis kaimas skendėjo dūmuose. Ugnis jau buvo kaip reikiant įsišėlusi, dalis pastato stogo buvo sukritę.

Ugniagesiai atliko žvalgybą, buvo nustatyta, kad pastatas 6×13 metrų dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, dalis pastato mūrinė, dalis medinė.

Ugniagesiai malšino liepsnas, buvo dirbama dviem švirkštais. Vieni ugniagesiai gaisrą malšino būdami ant žemės, kiti lipo ant pastato stogo. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš už 4,5 km esančio Tiskūnų tvenkinio.

Medikai sodybos šeimininkes apžiūrėjo, moterys nenukentėjo, tačiau patyrė stiprų išgąstį.

Sudegė dalis

Numalšinus liepsnas konstatuota, kad dalis pastato sudegė visiškai. Nudegė pastato stogas, išdegė apie 12 m² medinės perdangos, apdegė įvairūs namų apyvokos daiktai. Ugniagesiams pavyko išgelbėti du priblokuotus pastatus: lauko virtuvę ir malkinę.

Į gaisravietę netrukus teko kviesti ir policijos pareigūnus, mat 20 val. 42 min. medinėje pastato dalyje rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas.

Rastas kūnas

Apklausus sodyboje gyvenusias dvi moteris bei kaimynus buvo nustatyta, kad gaisravietėje rastas galimai 1960 metais gimusio vyro kūnas.

Apklaustųjų teigimu, vyras dažnai neatsargiai rūkydavo, tad realiausia gaisro priežastis – neatsargus rūkymas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video