Tragiška žinia: ligoninėje užgeso pėsčiųjų perėjoje partrenktos moters gyvybė

 Tragiška žinia: ligoninėje užgeso pėsčiųjų perėjoje partrenktos moters gyvybė

Moteris krito ant važiuojamosios kelio dalies, patyrė sunkius sužalojimus. Automobilis sustojo tik už kelių metrų nuo perėjos./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusį pirmadienį Kėdainių mieste, pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta pėsčioji. Moteris sunkios būklės buvo nugabenta į Kėdainių ligoninę, vėliau – į Kauno klinikas. Po dviejų sudėtingų parų medikams moters gyvybės išgelbėti nepavyko. Moteris ligoninėje mirė. Tai penktadienio popietę „Rinkos aikštės“ žurnalistui patvirtino baudžiamąją bylą kuruojanti  Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorė Rita Mikalauskienė.

Tiria specialistai

„Mirties faktą patvirtino Kauno klinikos. Moters gyvybė užgeso praėjus daugiau nei dviem paroms nuo įvykio. Dokumentai mane pasiekė šiandien, vyksta tyrimas, laukiama specialistų išvadų. 

Moteris iškart po įvykio buvo nugabenta į Kėdainių ligoninės skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių, vėliau transportuota į Kauno klinikas.

Deja, bet po dviejų parų jos gyvybė užgeso“, – penktadienio popietę „Rinkos aikštei“ komentavo R. Mikalauskienė.

Šiandien įvykio vietoje padėtos gėlės, dega žvakelės. Tyrimą vykdantys pareigūnai ir specialistai išsiaiškins, kas kaltas dėl įvykio. 

Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorė informavo, jog tyrimas vykdomas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 5 dalį. Dėl Kelių transporto priemonių eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Įvykis tiriamas

Šioje dalyje numatyta, kad tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

„Šiuo metu jau nustatyta, kad automobilio vairuotojas buvo blaivus. Kitas įvykio aplinkybes išsiaiškins specialistai. Įvykio tyrimą kuruoja Kauno prokurorai, nes tai yra sudėtingas atvejis, tokius tiria sunkių nusikaltimų skyrius“, – paaiškino R. Mikalauskienė.

Nelaimė įvyko perėjoje

Priminsime skaitytojams, kad nelaimė įvyko sausio 9 dieną, apie 11 val. 10 min. Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. 

Policijos pareigūnų surinktais duomenimis, automobilis „Opel“, vairuojamas 1950 metais gimusio vyro, pirminiais duomenimis, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį. 

Ji krito ant važiuojamosios kelio dalies, patyrė sunkius sužalojimus. Automobilis sustojo tik už kelių metrų nuo perėjos.

Teikė pagalbą

Įvykio vietoje moteriai pagalbą teikė dvi greitosios medicinos pagalbos medikų brigados: Kėdainių ir Pelėdnagių (Kauno miesto GMP).

1938 metais gimusi pėsčioji dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą – Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių, netrukus pervežta į Kauno klinikas. 

Kitą dieną po įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Reda Zarauskienė dar pranešė, kad vyresnio amžiaus moteris sužalota sunkiai, tačiau jos būklė stabili. Deja, bet medikai kovą dėl močiutės gyvybės pralaimėjo po poros parų.

Šiandien įvykio vietoje padėtos gėlės, dega žvakelės. Tyrimą vykdantys pareigūnai ir specialistai išsiaiškins, kas kaltas dėl įvykio./ D. Kuprijanovo nuotr.

2 Komentarai

  • Taigi negalima dėti gėlių ir žvakių nuimkite jas. Kelininkai supyks. Bet partrenktają turėjo veži iškarto į Kauną, jei smegenys sutrenktos buvo ir buvo be sąmonės, o ne į Kėdainių ligoninę vežti, kur neturi aparatų.

  • Taip, tuoj bus zDulkio reforma, nedatrauks iki Kauno.dàžisukites Sejonenes reformą

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video