Tradicinis reidas tradicinėse miesto vietose

 Tradicinis reidas tradicinėse miesto vietose

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusią savaitę, lapkričio 8–14 dienomis, Kėdainiuose vos ne kasdien lankėsi patruliai iš Kauno. Skirtingose miesto vietose jie organizavo specialias priemones. Didesnis reidas, kurio metu darbavosi net trys policijos pareigūnų ekipažai, tradiciškai vyko šeštadienį. Tądien patruliai surengė reidą tradicinėse miesto vietose.

Tradicinės vietos

Šeštadienį pavakarę į Kėdainius atvykę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai reidą pradėjo Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje, ties Šv. Jurgio bažnyčia. 

Čia buvo stabdomi visi – tiek Tilto, tiek Kauno, tiek Šėtos gatvių kryptimis važiuojantys automobiliai.

Visi automobiliai

Kiek vėliau reidas persikėlė į Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvę, prie Ramybės skvero. 

Čia buvo stabdomi visi, tiek į vieną, tiek į kitą miesto pusę važiuojantys automobiliai. 

Paskutinė reido vieta – prieš vidurnaktį – J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryža, prie geležinkelio viaduko. 

Čia taip pat buvo stabdomi visi automobiliai.

Aiškinasi neblaivius 

Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kėdainiuose vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidėjams išaiškinti. 

Reidų metu mūsų krašte buvo išaiškintas vienas neblaivus vairuotojas. 

Apie 20.15 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, buvo sustabdytas neblaivus automobilio „Seat Toledo“ 37-erių metų vairuotojas, kuriam nustatytas lengvas girtumas – 0,37 promilės. Vairuotojas teigė alkoholio vartojęs ir tą pačią dieną, ir iš vakaro. Taip pat paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti transporto priemonės, nes ši teisė buvo prarasta, o pasibaigus atėmimo terminui vairuotojas neįvykdė susigrąžinimo sąlygų. 
Bus daugiau

Policijos pareigūnai informuoja, kad  šį mėnesį mūsų krašto keliuose vyks ir daugiau specialių priemonių. 

Lapkričio 15–19 dienomis organizuojami pavojingo ir chuliganiško vairavimo reidai. 

Pareigūnai stebės manevravimą, lenkimą, kur tai draudžiama daryti, važiavimą per sankryžas, ar paisoma šviesoforų signalų.

Lapkričio 24–27 dienomis bus stiprinama pėsčiųjų bei dviračių vairuotojų kontrolė. 

Bus stebima, ar tamsiu paros metu jie dėvi atšvaitus arba šviesą atspindinčias liemenes, ar pėstieji eina per gatvę tam skirtose vietose. Bus tikrinamas ir blaivumas. 

2 Komentarai

  • Kada baigsis tos nesamonės,kaip reidai sankryžose? Matomai reikia kad kokia fura pora ekipažų nuneštų. Juk nesaugesnę vietą jau sunku surasti. Kur tų policininkų protas?

  • Visuose darbuose privalomas ritinis vakarinis prasiputimas,o tie pareigunai tai tik korona izvezioja po Lietuva.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video