Šėtos gatvėje – nauja vaikų žaidimų aikštelė

 Šėtos gatvėje – nauja vaikų žaidimų aikštelė

Kėdainių miesto pakraštyje, prie Šėtos g. 91-ojo daugiabučio, pastatytas naujas vaikų žaidimų komplektas, kurį mažieji kraštiečiai jau pamėgo bei renkasi čia kasdien.

Pasirinktos neatsitiktinai

Visų pirma atviroje teritorijoje buvo išpjauti keli medžiai, o tada imtasi aikštelės paruošimo darbų. Šiuo metu čia jau stovi net dvejos sūpynės, čiuožykla, karstyklės, kiti vaikams žaisti skirti agregatai.

Aikštelę čia pastatė miesto seniūnijos darbuotojai už savivaldybės skirtas lėšas. Vieta, kurioje yra įrengta aikštelė, pasirinkta neatsitiktinai, o gerai viską apskaičiavus ir apgalvojus.

Kiek anksčiau įrengta aikštelė prie šios gatvės 110-ojo namo pasiteisino su kaupu, ten kartais net netilpdavo visi norintys pažaisti.

Tikisi, kad nesuniokos

Miesto seniūnas Valentinas Tamulis pabrėžė, kad daliai gyventojų gali atrodyti keista, jog aikštelė pastatyta būtent dabar – tačiau taip daryti buvo būtina, nes reikia laikytis visų nustatytų reikalavimų.

„Buvo viešieji pirkimai. Mes turėjome laikytis visų nustatytų reikalavimų, todėl aikštelės atsirado tik dabar. Bet viliuosi, kad vandalai jų nesuniokos, vaikai galės jomis naudotis bei džiaugtis. Šią aikštelę stebi ir prie daugiabučio įrengta vaizdo stebėjimo kamera“, – pabrėžė V. Tamulis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video